09100, Україна, Київська область,
м. Біла Церква вул. Урицького, 22/5
(0456) 35-70-11
(096) 576-39-59
дивитися на карті

Головна


Магазин Тоскана в м. Біла Церква протягом більш ніж 6 років, з радістю пропонує Вам високоякісний, практичний і красивий одяг для чоловіків . Піклуючись про Ваш стиль, ми ретельно підбираємо товари для продажу, враховуючи сучасні модні тенденції і найвищі стандарти якості.

  

В асортименті представлені класичні та сучасні сорочки, ділові, святкові та повсякденні костюми, піджаки, брюки, верхній одяг та аксесуари. Також в каталозі ви знайдете більше 1000 різновидів сорочок від бренду LegendaClass. Магазин Тоскана є філією фабрики LegendaClass в м. Біла Церква і пропонує продукцію цього і багатьох інших брендів за доступною ціною.

 


  

 

Верхній одяг - плащі, куртки, теплі пальта, представлені в магазині Тоскана в м. Біла Церква , виготовлені на фабриках провідних світових виробників Vitand і SigTex.

  

Особливою гордістю магазину Тоскана є натуральні вишиванки, вироблені Львівської фабрикою. Вишиванки з натуральних тканин з комп'ютерною вишивкою, допоможуть завжди зберігати свою оригінальність.

 

Наш одяг допоможе знайти власний стиль, підкреслить Ваш статус і головне - в одязі від Тоскани Ви будете почувати себе дуже комфортно.

 
 


Підприємство розміщено в рубриках:

Одяг      Аксесуари      Ключові слова: