09100, Україна, Київська область,
м. Біла Церква пл. Соборна, 11
(097) 954-29-05, (097) 911-56-88, (04563) 5-12-97
дивитися на карті
 

Головна

Туристичне агенство “Юність“ - ми знаємо куди вас відправити на відпочинок!

Турагенство було створено на базі одного з найпопулярніших весільних салонів міста Біла Церква “Юність”. Вже більше 7 років ми успішно надаємо туристичні послуги. Маємо багато постійних клієнтів, адже завжди дуже відповідально підходимо до найменших деталей організації відпочинку та оформлення документів.

Наші клієнти з радістю рекомендують нас своїм знайомим і друзям, тому ми нерідко плануємо відпочинок для сімей і великих компаній.

Ми працюємо тільки з перевіреними туристичними компаніями, які мають десятилітній досвід організації комфортного і якісного відпочинку: CoralTravel, TPG, JoinUp, CandyTravel.

"Юність" підбере для Вас кращі пропозиції зимового і літнього відпочинку в будь-якому напрямку. Ми враховуємо не тільки ваші побажання, а й грошові можливості.

Враження про відпустку повинні бути найкращими!

Для клієнтів, які прагнуть поєднати відпочинок з оздоровленням, ми підбираємо спеціальні оздоровчі тури.

Прихильники морського відпочинку можуть обрати спеціальний тур, де досхочу будуть вигріватися на пляжах та купаючись у теплому морі. А ті, хто любить подорожі морем, ми можемо запропонувати Морські круїзи.

Активний і цікавий відпочинок залишає особливі враження. Якщо ви бажаєте, щоб новорічні і різдвяні свята були ще більш незабутніми і яскравими — запрошуємо вас придбати екскурсійні новорічні та різдвяні тури.

Весільна подорож повинна бути не незабутньою, як і весілля. Ми організуємо для вас розкішну Весільну подорож в будь-який куточок світу.


Підприємство розміщено в рубриках:
Ключові слова: