Ласкаво просимо на сайт міста Біла Церква!
 
09108, Україна, Київська область,
м. Біла Церква вул. Я. Мудрого, 17
(097) 424-57-40, (063) 424-97-69
дивитися на карті
 
Slide 1Slide 1Slide 1Slide 1Slide 1Slide 1
Example Frame

Головна

Приватний адвокат Семенюта Руслан Анатолійович у м.Біла Церква займається наданням адвокатських послуг у всіх галузях права. Якщо вам потрібен адвокат в Білій Церкві, то вирішити проблему допоможе приватний адвокат Семенюта Руслан Анатолійович.

Адвокат Семенюта Р. А. у м Біла Церква багато в чому виграє на тлі інших компаній. Особливість надання адвокатських послуг полягає в індивідуальному, професійному підході до кожного клієнта. Біла Церква - це місце, де починав працювати адвокат, але тепер він працює не тільки в нашому місті. Адвокат Семенюта Р. А.. має вищу спеціалізовану освіту, стаж роботи в державних структурах і суб'єктах підприємницької діяльності, неодноразово відвідував курси підвищення кваліфікації.

Незважаючи на те, що законодавство часто змінюється, адвокат за умови надання клієнтом повної інформації по справі в змозі вирішити найскладніші справи.

При необхідності за домовленістю з клієнтом адвокат надає послуги не тільки в робочий час.

Ми пропонуємо:
 
 

Кримінальні справи

Кримінальне провадження щодо особи реєструється в разі наявності в діях особи (осіб) ознак кримінального злочину передбаченого Кримінальним кодексом України.

 

Цивільні справи

У сучасному світі дуже часто виникають ситуації, коли просто необхідна кваліфікована юридична допомога. У таких випадках потрібно хороший адвокат у сімейних справах. Біла Церква не є винятком, тому ми пропонуємо всім громадянам міста адвокатські послуги по цивільних справах.

     

Господарські справи

 Господарські спори можуть знаходиться в різних стадіях: досудова або судова, що проходить в суді. На відміну від інших спорів, господарські спори можна вирішити без суду завдяки претензійній роботі.

 

Адміністративні справи

Нашою компанією юридичні послуги надаються в наступних категоріях господарських справ: при розрахунку за продукцію, при різних правових відносинах, в різних стадіях господарських договорів та при визнання недійсними договорів.


Підприємство розміщено в рубриках:
Ключові слова: