Ласкаво просимо на сайт міста Біла Церква!
 
09100, Україна, Київська область,
м. Біла Церква б-р. Олександрійський, 20
(067) 288-67-68
дивитися на карті
 
Slide 1Slide 1Slide 1Slide 1Slide 1
Example Frame

Головна

Доброго дня всім мамам і татам, дідусям і бабусям. Ми раді, що ви знайшли хвилинку і завітали до нас у гості. Обіцяємо, буде цікаво). Наш центр створено як для дітей, так і для батьків, для маленьких і великих, які бажають отримати або вдосконалити свої знання. У COOL SCHOOL Ваша дитина опиниться в цікавому світі знань і захоплень. Заняття проводяться як індивідуально, так і в групах (3-5 чоловік). Групи формуються виключно за рівнем підготовки. Уроки проводяться в інтерактивній формі за спеціально створеними авторськими методиками.

Наші курси:

- Підготовка до школи (4-6 років) 2 ступені навчання. Комплексна підготовка до школи включає розвиток навичок швидкого читання, лічби, підготовку руки до письма, розвиток пам'яті, концентрацію уваги, розвиток знань і уявлень про навколишній світ.

Украинську мову: Сьогодні в нашій державі обговорюється питання другої мови, та чи не слід нам підтягнути свої знання з рідної української? Говорити правильно й красиво - це бути в тренді. 

Розвивайся разом з нами????. Ми з радістю підготуємо вас до заліків, екзаменів будь якої складності, ДПА, ЗНО, до вступу у будь які навчальні заклади, допоможемо з написанням робіт та інш.),

Курс “Історія України"

Для кого?
Даний курс стане у нагоді всім, хто прагне закріпити набуті знання шкільної програми з історії України та підготуватись до ЗНО й ДПА швидко та якісно за окремо розробленою програмою для учнів старших класів шкіл, ліцеїв, гімназій, які готуються скласти Зовнішнє незалежне оцінювання та ДПА з історії України.

 А якщо історія дається важко?
У такому випадку викладач надасть додаткові консультації для учнів 7-9 класів з метою поглибленої підготовки до уроків та систематизації знань.
Не зволікайте та записуйтесь на пробне заняття! Пройдіть цікавий квест історичними епохами разом з нами!),

Логопед-дефектолог: Логопед – дефектолог згідно індивідуального маршруту реабілітації проводить корекцію недоліків речового розвитку при відсутності речі та стимулює її розвиток.

Ми завжди робимо акцент на індивідуальності дитини. Працюємо над емоційним станом. Допомагаємо дитині відкрити свій внутрішній світ та визначити його інтелектуальні та творчі здібності. А головне формуємо навички для подальшої соціальної адаптації.

Направлення роботи:

·         збільшення словникового запасу;

·         становлення та корекція звуків;

·         розвиток фонематичних процесів;

·         робота над зв’язаним мовленням;

·         розвиток психічних процесів;


Методики можуть бути дуже різноманітними, але кожна використовується тільки з урахуванням індивідуальних особливостей. ,

Математика.

Ще у нас є Курси іноземних мов:

1.Англійська мова. Куди нині без неї).

2.Німецька мова. Навчимо Вас  німецької «з нуля».

3.Французька мова. Франція ще Вам не підкорилася? ) Приходьте, ми розповімо чому.

4.Італійська мова. Знаємо всі тонкощі італійської життя.

5.Польська мова. Якщо Ви вирішили освоїти Європу з Польщі, одним dzięki не обійтися.

6.Іспанська мова. Іспанська мова - друга в світі після китайської! Можливо є сенс з нею познакомитися?

Також при Нашому Центрі працює Бюро перекладів.

Приходьте в COOL SCHOOL і Ви дізнаєтеся, що вчитися - це не тільки цікаво, а й весело)


Підприємство розміщено в рубриках:
Ключові слова:

школа мастер класс английский язык немецкий язык польский язык французский язык подготовка к школе курсы английского языка испанский Бюро переводов переводчик переводы летний лагерь курсы творческого развития курсы раннего развития развитие мышления чтение обучение грамоте формирования интереса к процессу чтения звуковой анализ слова ударение построение схемы предложения развитие связной речи развитие природных лингвистических способностей развитие интеллектуальных способностей (расширение кругозора) развитие психологических процессов воображения памяти Обучение выполнения счетных операций решения простейших задач овладение математической терминологии формирование мелкой моторики совершенствование графических навыков логика абстрактное мышление формирование внутренней позиции школьника; Cool-School Кул-Скул образовательный центр подготовительные курсы Cool School