Ласкаво просимо на сайт міста Біла Церква!
 

Головна

Оновлений інтер'єр та кухня улюбленого кафе. Доступні ціни, без прив'язки до оплати за людину.

 

Кафе «Лісовий кордон» розташоване в м. Біла Церква , вже протягом 7 років гостинно зустрічає гостей своїм затишним інтер'єром і дарує можливість провести вечір в атмосфері спокою, насолодившись смачними стравами української та європейської кухні.

Інтер'єр з обробкою з натурального дерева надає залам кафе «Лісовий кордон» справжній домашній затишок. У нашому кафе є великий зал на 100 осіб, який можна використовувати для корпоративів, весіль та інших свят, також є малий зал на 40 осіб, який відмінно пыдыйде для сімейних урочистостей. Дві відокремлені банкетки на 8-10 і 15-20 гостей підійдуть для тих випадків, коли свято влаштовується для найближчих людей. Кафе «Лісовий кордон» розташоване в тихому районі м. Біла Церква , до послуг клієнтів обширна парковка.

 

  

  

На кухне нашего кафе работают настоящие профессионалы, благодаря чему, в нашем меню представлены разные блюда, обладающие превосходным вкусом. Мы используем только качественные и свежие продукты, на нашей кухне нет замороженного мяса или полуфабрикатов. Для наших постоянных клиентов в г. Белая Церковь мы предлагаем скидку в размере 5%, что в сочетании с приятными ценами, позволит Вам не только вкусно поесть и хорошо отдохнуть, но и сэкономить Ваши деньги.

Приходите в кафе «Лісовий кордон» в г. Белая Церковь и оцените лично нашу кухню, уровень комфорта залов и высокое качество обслуживания клиентов. Мы работаем для того, чтобы сделать Ваш отдых еще более приятным и интересным.

На кухні нашого кафе працюють справжні професіонали, завдяки чому, в нашому меню представлені найрізноманітніші страви з чудовим смаком. Ми використовуємо тільки якісні та свіжі продукти, на нашій кухні немає замороженого м'яса або напівфабрикатів. Для наших постійних клієнтів у м. Біла Церква ми пропонуємо знижку в розмірі 5%, що в поєднанні з найнижчими цінами в місті, дозволить Вам не тільки смачно поїсти і добре відпочити, але і заощадити Ваші гроші.

Приходьте в кафе «Лісовий кордон» у м. Біла Церква та оцініть особисто нашу кухню, рівень комфорту залів і високу якість обслуговування клієнтів. Ми працюємо для того, щоб зробити Ваш відпочинок ще більш приємним і цікавим.

 

 


Ми пропонуємо:

       Проведення весіль

Запрошуємо Вас до нас в гості і можемо пообіцяти, що весілля пройде саме так, як ви запланували.

 

      Проведення свят

Кафе «Лісовий кордон» у м. Біла Церква - прекрасне місце для проведення будь-якого офіційного або сімейного свята.

     
         Доставка комплексних обідів

Доставка комплексних обідів проводиться строго за розкладом і термінами, вказаними при складанні замовлення, а значить, графік заходу не буде зірваний.
 
                           Виїзний ресторан

Якісний кейтеринг дозволить провести будь-яке свято на найвищому рівні, незалежно від місця його проведення.

 

 


Підприємство розміщено в рубриках:
Ключові слова: