Ласкаво просимо на сайт міста Біла Церква!
 
09100, Україна, Київська область,
м. Біла Церква вул. О. Гончара, 8
(04563) 8-33-35
(096) 138-75-95, (067) 317-06-84
дивитися на карті
 
Slide 1Slide 1Slide 1Slide 1
Example Frame
Ми пропонуємо: ВікнаДверіЖалюзі


Головна

Компанія Окошко в Білій Церкві виробляє широкий асортимент різних вікон: металопластикові, алюмінієві, дерев'яні, мансардні вікна, і жалюзі, ролети, вхідні та міжкімнатні двері.

Тверду репутацію серед споживачів кампанії забезпечують використання новітнього обладнання, високоякісних матеріалів, постійна робота по введенню інновацій, розробка унікального дизайну.

Відповідальний підхід працівників до виробництва і якісну сировину забезпечують належний рівень товарів. Все це надійно захищає від протягів, вуличного шуму, зберігає тепло.

Жалюзі та ролети від компанії Окошко Біла Церква відрізняються високою якістю і функціональністю і стануть стильною сучасною заміною збирає пил штор.

У нашій компанії "Окошко", за допомогою кваліфікованих фахівців, ви завжди зробите правильний вибір, забезпечивши затишок і захист для своєї родини. Завдавши нам візит, ви особисто зможете в цьому переконатися. Вигідні умови розстрочки і завжди низькі ціни дозволять зробити ремонт в будь-який час.

 

Мы пропонуємо:

 

Вікна

Затишок кожного приміщення залежить від створеної в ньому підходящої атмосфери і комфорту.
 
Двері

Біла Церква - унікальне велике місто. Кожна його будівля складається з важливих конструктивних елементів, які виконують певні функції.
     
     
Ролети і жалюзі

Біла Церква - місто сонячне і без жалюзі і ролетів тут просто не обійтися. У сучасному світі еко-дизайну, практичності та комфорту вони є альтернативою
 

Телефонуйте: (096) 138-75-95, (067) 317-06-84
Ми знаходимося: м. Біла Церква, вул. О. Гончара, 8
 

Підприємство розміщено в рубриках:
Ключові слова: