12 ноября 2019, Вт | 16:37
День банковского раб...
Все праздники сегодня
 
09100, Україна, Київська область,
м. Біла Церква вул. Леваневського, 42
(096) 710-18-63, (063) 628-93-64, (050) 108-78-68
Ліцензія серія АЕ №638545 Міністерства охорони здоров'я від 3 квітня 2015 р
дивитися на карті
 
Slide 1Slide 1Slide 1
Example Frame
Новости
предприятий города

все новости
Добавлено: 10.11.2019
Дед Мороз и Снегурочка (0)
Добавлено: 10.11.2019
МЕНЮ PROSTO-smachno з 11.11.19 по 16.11.19 (0)
Добавлено: 22.10.2019
Дитяча вечірка Хеллоуін! (0)
Добавлено: 21.10.2019
МЕНЮ PROSTO-smachno на 22.10.19 (0)
Добавлено: 21.10.2019
МЕНЮ "БУРЖУЙ" на 23.10.19 (0)


Акции
предприятий

все акции


Головна

Візит до стоматолога у багатьох людей викликає страх: для дітей це страх перед невідомим, для дорослого населення це стереотипи з минулого, де якість стоматологічних послуг було на досить низькому рівні.

Сьогодні все інакше, стоматологічний прийом став максимально безболісним і комфортним.
 
Стоматологія «СМАЙЛ» - це те місце, де використовують тільки якісне стоматологічне обладнання, сучасні стоматологічні матеріали, дотримуються всі правила дезінфекції та стерилізації. Наші фахівці знайдуть індивідуальний підхід до кожного пацієнта і проведуть якісне і безболісне лікування.

Стоматологічний кабінет «СМАЙЛ» представляє широкий спектр стоматологічних послуг: гігієна і профілактика, терапевтична стоматологія, всі види знімного і незнімного протезування, хірургічна стоматологія.

Якщо Вас переслідує страх перед візитом до стоматолога, тоді приходьте до нас, і Ви відчуєте комфорт і спокій. Наступного разу на Вашому обличчі буде тільки посмішка.

 

Терапевтична стоматологія

 

Терапевтична стоматологія - це те, з чим стикається кожна людина протягом всього життя, починаючи з народження і до глибокої старості.

Фахівці стоматології «СМАЙЛ» працюють над тим, щоб зробити цей прийом максимально комфортним, використовуючи при цьому якісні знеболюючі препарати.

Терапевтичний прийом включає в себе: професійну гігієну порожнини рота (чищення), відбілювання, яке змусить вас посміхатися ширше. Проводиться лікування всіх видів карієсу, якісними фотополімерними матеріалами, естетична реставрація, якщо вас не влаштовує форма або колір ваших зубів. Лікування пульпітів і періодонтитів, щоб ви назавжди забули, що таке зубний біль.

 

Ортопедична стоматологія

 

Ортопедична стоматологія з'явилася в нашому житті для того, щоб відновлювати дефекти, при повній або частковій відсутності зубів.

У стоматології «СМАЙЛ» вам допоможуть відновити як жувальні функції, так і естетичні, з використанням сучасних конструкцій і новітніх матеріалів.

Протезування проводиться безболісно, якісно і швидко. Ми встановлюємо коронки, які відповідають кольору і формі ваших зубів, знімні протези з високоякісного матеріалу, які дозволять вам відновити функцію жування, і позбавлять від дискомфорту.

 

Хірургічна стоматологія

 

Хірургічна стоматологія - це видалення зубів і найбільший страх більшості пацієнтів. У нашій клініці ця процедура проходить абсолютно безболісно, завдяки якісному обезболиванию. Правильний настрій, і виконання рекомендацій лікаря дозволять вам уникнути болю не тільки під час видалення, але і після нього.


Підприємство розміщено в рубриках:
Ключові слова:
Відгуки

  • Шуринова Ирина 30.03.2017 09:17
    Хочу подякувати лікарці Боровій Інні Леонідівні та Щербініну Антону Олександровичу! дуже уважні лікарі!
    Задоволена лікуванням,це лікарі з великої букви
    ДЯКУЮ. Шурінова Ірина та Ігор Oтветить


Оставить свой отзыв

Оставлять отзывы и комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
Войти | Зарегистрироваться
 
По вопросам размещения рекламы,
регистрации в каталоге предприятий,
созданию и продвижению сайтов
belca@belca.com.ua