Ласкаво просимо на сайт міста Біла Церква!
 

Журнал


 • Мініфігурки Lego – нові можливості для захоплюючої гри

  Мініфігурки Lego – нові можливості для захоплюючої гри

  Багато дітей, котрі захоплюються конструкторами «Лего» просять батьків купити такі набори, де є багато різних чоловічків. "Справді, адже так грати набагато цікавіше", - подумали виробники і випустили на ринок цілі набори, що складаються лише з маленьких чоловічків.

 • Холодильники до 10000 гривень: який бренд вибрати

  Холодильники до 10000 гривень: який бренд вибрати

  Якісна техніка вартує відповідних грошей.

 • Що купити в Харкові: однокімнатна квартира чи квартира-студія?

  Що купити в Харкові: однокімнатна квартира чи квартира-студія?

  Не знаєте, що купити в Харкові однокімнатну квартиру або квартиру-студію? Пропонуємо розібратися в особливостях житла та перевагах даного типу нерухомості.

 • Як вибрати ігрове крісло

  Як вибрати ігрове крісло

  Будь геймер знає, що ігровий процес може затягнутися нема на одну годину. Це впливає на самопочуття, в першу чергу - страждають м'язи і хребет. Щоб можна було з комфортом проводити час, потрібний не тільки потужний ПК. Вам варто розглянути ігрові крісла,

 • Типи карток контролю доступу

  Типи карток контролю доступу

  Управління рівнями фізичного доступу до власності є важливою частиною загальної стратегії безпеки бізнесу. Сьогодні управлінці повинні мати можливість відстежувати та записувати, хто і коли має доступ до конкретних місць чи інформації в організації.

 • 5 причин придбати квартиру в Білій Церкві

  5 причин придбати квартиру в Білій Церкві

  Багато жителів України хоче придбати якісне житло поблизу столиці. Причому далеко не кожен хоче оселитися саме в Києві. Мегаполіс не всім зручний через свої затори та шум.

 • Бітумна черепиця Tegola: від класики до ексклюзиву

  Бітумна черепиця Tegola: від класики до ексклюзиву

  Бітумна черепиця займає лідируючі позиції серед наявних покрівельних матеріалів. Адже саме вона змогла поєднати в собі не тільки доступну вартість, простоту монтажу, але і тривалий термін служби.

 • Як зробити свято незабутнім

  Як зробити свято незабутнім

  Самый правильный ответ – от того, кто станет душой, компанией вечера, движком всей развлекательной программы. Безусловно, это ведущий в Белой Церкви.

 • Робота в Білій Церкві і складності пошуку

  Робота в Білій Церкві і складності пошуку

  Буває, люди шукають роботу місяцями і навіть роками. На це впливає не тільки криза, вузький профіль області проживання (в разі містоутворюючих підприємств) або освіти і професія здобувача. Іноді виною всьому буває психологічний аспект, який відіграє важливу роль не тільки на співбесіді, при прийомі на роботу, а й при самому пошуку такої бажаної роботи.

 • Как выбрать хорошие подарки на Новый год?

  Как выбрать хорошие подарки на Новый год?

  Сегодня мы постараемся помочь Вам выбрать крутые подарки на Новый год, а также, специально для Вас, мы собрали лучшие советы по выбору новогодних презентов, которые способны облегчить Вам и без того нелегкую задачу.

Страницы: 1 2 3 вперед в конец