Ласкаво просимо на сайт міста Біла Церква!
 
09100, Україна, Київська область,
м. Біла Церква вул. Я. Мудрого, офис 107
(050) 153-84-22, (067) 428-11-57
дивитися на карті
 

Головна

Заліський Богдан Сергійович

Маю багатий практичний досвід, бездоганну репутацію. Миттєво реагую на всі побажання клієнта, вмію бачити майбутні ризики і створювати умови для їх мінімізації та запобігання.

В цьому і є професіоналізм адвоката.

Основа моєї роботи - виправдати довіру клієнтів і зберегти бездоганну репутацію. Можна йти на угоду з правосуддям, на угоду з совістю ніколи!

Моєму професійному досвіду можна довіряти.

  • 2001 рік - успішно закінчив Національну Академію ЗСУ. Спеціальність - «Правознавство»;
  • 2001-2004 рр. - працював оперативним співробітником, отримав великий практичний досвід роботи в органах внутрішніх справ - Білоцерківському міжрайонному відділі по боротьбі з організованою злочинністю;
  • 2004 - 2009 рр. - слідчий в Білоцерківському міжрайонному відділі по боротьбі з організованою злочинність, потім переведений на посаду старшого слідчого в м. Рокитне;
  • 2009-2010 рр. - юридична практика, широке коло розглянутих справ: справи, пов'язані з кримінальним переслідуванням, дозвіл справ цивільних, господарських та сімейних спорів. Успішний досвід захисту в судах загальної юрисдикції, касаційних та апеляційних виробництвах;
  • 2011 рік - успішно здав кваліфікаційні іспити, одержав право на заняття адвокатською діяльністю - свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю No 4578/10 від 21.07.
  • 2011 рік - професійний захист клієнтів в судах всіх юрисдикцій, представлення інтересів, робота з правовими документами.

Досвід вище дає мені ефективні інструменти для успішного захисту клієнтів.

Найголовніше – я працював в органах кримінального переслідування і знаю який максимальний захист потрібний клієнтові зараз, в даний момент. Помилки, які допускають адвокати, які не мають досвіду в даному напрямку практично непоправні. Збір кримінальних доказів на цьому етапі вимагає участі професіонала. А професіонал - це фахівець, який працював в цій сфері і розуміє всі механізми і процеси зсередини. Ні в якому разі не з боку.

Чому мені довіряють клієнти на етапі цивільного або господарського судочинства?
Ефективна стратегія, вміння сконцентрувати всі зусилля, на дієвих прийомах, які дадуть моєму клієнту надійний захист.

Мене не лякають програшні справи. Клієнт повинен розуміти, що можуть бути і негативні сторони рішення. Але навіть при свідомо програшних справах завдання адвоката мінімізувати удар, усунути будь-які можливі ризики які неминуче впадуть на клієнта.

Моя робота полягає у відповідальному, завжди професійному і обов'язково індивідуальному підході до клієнта.


Підприємство розміщено в рубриках:
Ключові слова: