Ласкаво просимо на сайт міста Біла Церква!
 
09100, Україна, Київська область,
м. Біла Церква вул. Привокзальна, 3 этаж ( фирма гренада). Так же шк. 22 на таращанском массиве
(098) 348-90-01
3 поверх (фірма "Гренада")
дивитися на карті
 

Головна

Зразковий ансамбль естрадно-спортивного танцю "Bellissimo", переможець всеукраїнських та міжнародних конкурсів, володар гран-прі на телевізійних крнкурсах, бронзовий призер на чемпіонаті світу, активно бере участь у міських заходах, володар премії імені В. Грановського.

Художній керівник - Бреус Тетяна, репетитор - Григоренко Анна. У колективі діти від 3 до 18 років.

Напрямки ансамблю: сучасна хореографія (modern, jazz, jazz- modern, contemporary), за більш ніж 20 років вже виробився свій почерк (стиль), акробатика, партерна гімнастика, класичний танець, естрадний танець, стилізований народний танець, акторську майстерність, фітнес для дітей і дорослих.

Випускники студії надходять далі до вищих навчальних закладів з хореографії, і вже багато працюють за фахом, багато привели своїх дітей знову в "Bellissimo". Щороку робимо звітні концерти у вигляді вистави - це завжди яскраве шоу, шикарні костюми, оригінальні несхожі ні на кого постановки, відео ряд, професійне світло, звук, чудова робота режисера, у нас завжди цікаво і не повторимо! У звітному концерті виступають всі учасники колективу без винятку!

Багато випускників викладають в різних країнах світу, а також працюють в шоу-балетах зірок.

Фотогалерея

Підприємство розміщено в рубриках:
Ключові слова: