Ласкаво просимо на сайт міста Біла Церква!
 
(0456) 33-27-30, (04563) 5-89-47
(067) 263-30-00
дивитися на карті

Головна

Експертна оцінка - процедура, яка дозволяє визначити точну вартість майна, що належить фізичній, юридичній особі. Експертна оцінка необхідна у випадку підготовки майна до продажу, отримання кредиту під заставу майна оформлення прав спадщини і проведення інших операцій, які стосуються купівлі продажу будь-якого майна. Компанія Експерт ВМ пропонує комплексні послуги з проведення професійних експертиз та оцінки майна в м. Біла Церква та по Україні.


Експертна оцінка об'єктів нерухомості

Експертна оцінка об'єктів нерухомості дозволить визначити ринкову вартість нерухомості при підготовці до купівлі або продажу. Оцінка може проводитися щодо будь-якої нерухомості, заміських будинків, приватних квартир, офісів, торговельні та промислових об'єктів.


Експертна оцінка транспорту

Незалежна експертна оцінка транспортних засобів , проведена нашою компанією в м. Біла Церква , є обов'язковою умовою при оформленні страховки, продажу автомобіля, реєстрацію та постанові автомобіля на облік у відповідних органах.


Експертна оцінка обладнання

Оцінка обладнання необхідна у разі проведення загальної оцінки вартості і можливостей розвитку підприємства.


Експертна оцінка інтелектуальної власності

Експертна оцінка інтелектуальної власності поширюється на патенти, винаходи, торгові знаки, логотипи, програмне забезпечення та інші розробки, що є власністю якої-небудь компанії, що бажає з'ясувати вартість подібного майна.


Експертна оцінка цілісних майнових комплексів

Також, наша компанія в м. Біла Церква надає послуги оцінки цілісних майнових комплексів , що дозволяє з'ясувати вартість цілісної компанії зі всім рухомим і нерухомим майном.


Експертна оцінка паїв (землі)

Оцінка паїв ( землі ) проводиться для з'ясування вартості земельніх ділянок. Оцінка необхідна у випадку продажу або покупки паю.


Експертна оцінка цінних паперів

Незалежна оцінка цінних паперів , акцій може проводитися для обчислення покладених дивідендів, загальної вартості пакета при купівлі або продажу, оформленні прав наслідування і при проведенні інших фінансових операцій.


Якщо Ви хочете замовити проведення незалежної оцінної експертизи в м. Біла Церква, компанія Експерт ВМ пропонує Вам свої професійні послуги. Ми проводимо всебічні оціночні експертизи та надаємо необхідні юридичні послуги у відповідності до встановлених норм законодавства.

r>

Підприємство розміщено в рубриках:
Ключові слова: