09100, Україна, Київська область,
м. Біла Церква вул. Павлюченко, 8
(097) 469-20-10, (066) 199-66-85
дивитися на карті
 
Slide 1Slide 1Slide 1Slide 1Slide 1Slide 1Slide 1Slide 1Slide 1
Example Frame

Головна

На дворі кінець січня, а багато хто з нас вже маріє майбутньої весни! І це зрозуміло, як же хочеться після довгих зимових холодів, нарешті, зігрітися під весняним сонечком в оточенні ніжного і ароматного весняного листя. Створити свій неповторний рослинний ландшафт - це бажання виникає у кожного садівника з настанням першої відлиги.

 

На сьогоднішній день садовий центр (Біла Церква) представляє широкий асортимент квітучих і декоративно-листяних рослин, а також широкий асортимент однорічних квітів.

Тут ви зможете знайти все, що необхідно для додання неповторного образу вашому саду. Рослини відкритого грунту: дерева, чагарники, квітучі культури, - також у повному асортименті представлені в садовому центрі (Біла Церква).

Для створення унікального дизайну в Білій Церкві також є все необхідне. Це і камінь, крихта, кора та інші супутні товари. Можлива доставка по всій Україні.
 

Ласкаво просимо в садовий центр «Грінлайн» - створіть свій маленький рай разом з нами!

Проектування та благоустрій ландшафту

Благоустрій ландшафту вимагає вміння створювати не тільки квітники, а й живоплоти, системи авто поливу. Садовий центр GreenLine в Білій Церкві, пропонує свою допомогу в наданні послуги, що включає в себе етапи ландшафтного проектування
 
Підготовчі роботи

Садовий центр GreenLine багатоликий, в асортименті запропоновані декоративні рослини, чагарники, хвойники. Функціївиконувані садовим центром в Білій Церкві різноманітні
     
Озеленювальні роботи

Ландшафтний дизайн бере початок з художнього проектування. Від того, як і наскільки професійно виконано проектування та влаштування ландшафту, залежить успіх проведення робіт з озеленіння.
 
Газони

Садовий центр GreenLine в Білій Церкві користується великою популярністю своїм достатком асортименту декоративних насаджень, що радують своєю строкатістю багатоликістю, химерною формою.
     
Інженерні роботи

Уміння оточити себе красивою обстановкою завжди вважалося одним з достоїнств жінки. Але не тільки жінки вміють добре готувати, створювати декор або упорядковувати територію біля будинку. Проектування та благоустрою ландшафту стало частиною процесів по організації сімейного або особистого життєвого простору.
 
Ландшафтно-будівельні роботи

Маючи ділянку землі, виникає бажання облаштувати його з максимальним ефектом, раціонально використовуючи кожен метр: щоб красиво, і з користю. Досягти бажаного можливо тільки за допомогою професіоналів.
     
Послуги садівника

Професійне проектування і благоустрій ландшафту, передбачає створення унікального проекту для реалізації оригінального дизайну і неповторного стилю.
 
Декоративне озеленення надгробків і могил

Послуга декоративного озеленення надгробків і могил досвідченими ландшафтними дизайнерами, дозволяє доповнити місце поховання унікальними рослинними композиціями із застосуванням різних природних матеріалів. Садовий центр GreenLine (Біла Церква), запропонує найкраще рішення для кожного, кому необхідна допомога у створенні відповідного ландшафту.
     
Автоматичний полив і крапельний полив

Красивий і доглянутий сад в Білій Церкві - не рідкість. Але для того, щоб зберігати його таким постійно, необхідний постійний догляд. Послуги даного роду в місті Біла Церква пропонує садовий центр "GreenLine".
 
Дренаж, камінь, крихта, кора

Компанія садовий центр GreenLine прогресує в розвитку, розширюючи асортимент продукції та надання послуг поціновувачам прекрасного, насолодою яких, є істинно райські місця відпочинку на дільницях у Білій Церкві, обрамлені мальовничими фарбами живої природи.

Підприємство розміщено в рубриках:
Ключові слова: