Ласкаво просимо на сайт міста Біла Церква!
 
09100, Україна, Київська область,
м. Біла Церква вул. Васильківська, 3
(04563) 5-84-54
(098) 777-23-25, (097) 308-82-98, (050) 814-54-36
дивитися на карті

Головна

 

Добрый день, шановні гості сайту кабінету лікаря гомеопата - Ніконішіной Людмили Юліянівни.

Я думаю, Ви опинилися на цій сторінці не випадково, оскільки хочете дізнатися більше про гомеопатію і про те, як вона допомагає відновити здоров'я і про труднощі, які можуть очікувати Вас під час лікування.

 Напевно Ви і самі помічали, що сучасна медицина, часом представляє собою комерційну структуру і чим складніше захворювання, тим дорожче препарати та обслуговування, а пацієнти клінік, як правило, скаржаться на малодушність персоналу та неуважність лікарів. Крім того, існує група пацієнтів - діти, люди з хронічними захворюваннями і літні люди, для яких традиційне лікування, може обернутися додатковими ускладненнями, через побічні ефекти, викликаних впливом медичних препаратів.

Неважливо, чи дотримуєтеся ви традиційної медицини або шукайте інші шляхи, дозвольте розповісти Вам трохи про гомеопатію, мета якої, полягає в зціленні всього організму. Для лікування в гомеопатії використовуються нешкідливі препарати та засоби випробувані протягом багатьох років. Гомеопатія по суті своїй, має на увазі повернення до витоків, коли хвороба лікується НЕ медикаментами, а силами людського організму, це спосіб лікування, що дозволяє активувати Ваші сили і можливості, щоб повернути втрачене здоров'я поборовши хвороби.

Гомеопатичне лікування має наступні плюси:

  • - використовувані препарати абсолютно безпечні;
  • - у їх змісті відсутні активні речовин, що дозволяє застосовувати їх для лікування дітей, літніх людей, пацієнтів з хронічними захворюваннями;
  • - на відміну від звичайного лікаря, гомеопат приділяє максимум уваги кожному пацієнту, детально з'ясовує картину недуги, відшукує потаємні коріння захворювання і тільки потім призначає лікування;
  • - більшість пацієнти відзначають, що крім позбавлення від конкретної хвороби, після лікування гомеопатією поліпшується загальний стан організму і зникають багато проблем, лікування яких не проводилося.

 Гомеопатичне лікування доступне за ціною і не стане для Вас тяжким фінансовим тягарем . Препарати коштують значно дешевше стандартних фармакологічних засобів, а прийом у гомеопата, обійдеться дешевше походу в лікарню і необхідності оплачувати всі додаткові послуги, стаціонар та уважне ставлення персоналу .

 Починаючи лікування, ви напевно зіткнетеся з труднощами викликаними відмінністю підходів гомеопатії і тієї медицини, до якої ви звикли. Однією зі складностей буде повна відмова від вживання стандартних медичних препаратів. Навіть у разі загострення захворювання і появі проблем Ви повинні будете відразу зв'язатися зі мною для того щоб отримати чіткі вказівки до дії. Разом, ми впораємося з хворобою, але це може виявитися складніше ніж здається на перший погляд і Ви повинні бути до цього готові. Вибираючи гомеопатію, необхідно дотримуватися всі мої вказівки, що не загравати з лікуванням, ставитися серйозно і вірити в результат. Всі послаблення можуть відстрочити одужання і зробити лікування неефективним .

Вас напевно мучать сумніви і залишилося багато питань, що стосуються лікування та дієвості методів гомеопатії. Не розвіявши сумніви і не знайшовши відповідей на всі питання вкрай небажано починати лікування. Витратьте ще трохи часу на пошук відповідей, відвідайте форуми, прочитайте спеціалізовані статті, знайдітьта поспілкуйтеся з людьми, що мають досвід лікування гомеопатією. Позбувшись від сумнівів - запишіться на прийом і проведіть перше обстеження. Я завжди готова допомогти Вам, і докладу всі сили і знання, щоб ми змогли знайти вихід навіть із самого важкого становища.

З побажаннями здоров'я,
лікар- гомеопат Ніконішіна Людмила Юліянівна
м. Біла Церква вул. Васильківська, 3
(04563) 5-84-54
(098) 777-23-25, (097) 308-82-98, (050) 814-54-36

Підприємство розміщено в рубриках:
Ключові слова: