Ласкаво просимо на сайт міста Біла Церква!
 
09100, Україна, Київська область,
м. Біла Церква вул. Урицького, 13
(068) 316-93-16
дивитися на карті
 
Slide 1Slide 1Slide 1
Example Frame

Головна

Колодязі, останнім часом стають популярними, адже це, не тільки стандартне постачання дачної ділянки (приватного будинку) водою. При нинішній якості трубопровідної води, свідомі люди замислюються над забезпеченням альтернативного, більш якісного, надійного та екологічно безпечного джерела питної води. І при цьому, ціна на воду нижче - за неї не потрібно платити податок. Тому й варто викопати колодязь. Біла Церква вважається одним з кращих регіонів за якістю підземних вод.

Для отримання безперебійного доступу до чистої води, вам потрібно якісно облаштувати колодязь. Компанія "ЗЕМБУДЕКСПЕРТ" проводить недорого всі роботи з облаштування колодязів:

 - Підбір оптимального місця для викопування шахти
 - Земельні роботи з облаштуванням отвори шахти бетонними кільцями
 - Герметизація споруди та монтаж фільтра
 - Установка над прорізом будиночка
 

Крім того, компанія пропонує послуги з монтажу каналізаційних систем та очисних споруд на території всієї Київської області. Використовуючи довгостроковий досвід в даній сфері і висококласних фахівців, ми виробляємо роботи на високому рівні, в найкоротший період часу, а ціна на послуги "ЗЕМБУДЕКСПЕРТ" одна з найпривабливіших. Для твори таких робіт самостійно вам буде потрібно величезна кількість фізичних і матеріальних ресурсів, спеціальна техніка, існує і ризик обвалу вчасно не спеціалізованого виконання робіт і це все щоб викопати колодязь. Біла Церква відома своїми пухкими ґрунтами в зв'язку з цим, землекопних роботи, варто доручати професіоналам.

Якщо ви вирішили задуматися про безперебійне та екологічно безпеки джерелі води на вашій земельній ділянці і недорого викопати колодязь. Біла Церква - "ЗЕМБУДЕКСПЕРТ", гарантує якість під ключ в обмежений термін. А ціна і отриманий результат вас приємно порадують.

 

Ми пропонуємо:

 

Копка колодязів

Кажуть, що в колодязі можна побачити зірки, а вода, набрана до сходу сонця, має лікувальні властивості.
 
Установка септиків

Комфорт і зручність в будинку у нас асоціюється із багато чим, але без наявності каналізації, інші зручності сходять нанівець.
     
Бетонні кільця

Однією з найбільш вдалих конструкцій для зміцнення стінок викопаного колодязя є бетонні кільця.
 
Будиночки для колодязів

Колодязь на дачі - це не тільки незамінна деталь в Білій Церкві за відсутності центрального водопостачання, а й прекрасний спосіб прикрасити свою ділянку
     

Підприємство розміщено в рубриках:
Ключові слова: