Ласкаво просимо на сайт міста Біла Церква!
 
09100, Україна, Київська область,
м. Біла Церква вул. 50-років Перемоги, 149
(067) 901-22-01
дивитися на карті
 
Slide 1Slide 1Slide 1
Example Frame

Учебные курсы и семинары по квантовой психологии

Квантова психологія - це потужна техніка, що дає вам владу творити неможливе, з буденної точки зору, а саме - управляти долею на свій розсуд. Ніяких чудес не буде. Вас чекає щось більше. Вам належить переконатися, що невідома реальність набагато дивовижніше будь якої містики.

Багато навчають, як домогтися успіху, стати багатим, щасливим. Перспектива приваблива, хто ж цього не хоче, але приходиш на курс, а там якісь вправи, медитації, робота над собою. Відразу стає тоскно. Життя і так суцільний іспит, а тут пропонують знову напружуватися і щось з себе видавлювати.

Вас запевняють, що ви недосконалі, а тому повинні змінитися, інакше розраховувати нема на що. Можливо ви НЕ цілком задоволені собою. Але в глибині душі вам зовсім НЕ хочеться себе міняти. І правильно НЕ хочеться. НЕ вірте нікому, хто каже, що ви недосконалі. Хто може знати, якими вам слід бути? Не потрібно себе міняти. Вихід зовсім не там, де ви його шукаєте.

Ми НЕ будемо займатися вправами, медитацією і самокопання. Квантова психологія - це не нова методика самовдосконалення, а принципово інший спосіб мислити і діяти так, щоб отримувати бажане. НЕ домагатися, а саме отримувати. И не змінювати себе, а повертатися до себе.

Всі ми здійснюємо в житті багато помилок, а потім мріємо про те, як було б здорово повернути минуле і все виправити. Ви не Пообіцяють «в дитинство плацкартний квиток», але помилки можна виправити, причому це буде схоже на повернення в минуле. Навіть, швидше за все, «вперед у минуле». Сенс ЦИХ слів стане зрозумілий тільки під час курсу. Тому готуйтеся до несподіванок, наскільки дивним, настільки і приємним.


Підприємство розміщено в рубриках:
Ключові слова:

покраска бровей покраска ресниц лазерная эпиляция татуаж косметолог дерматолог косметология массаж салон красоты чистка лица косметика эпиляция антицеллюлитный массаж детский массаж депиляция косметологические процедуры косметологические услуги косметология аппаратная косметология классическая массаж антицеллюлитный массаж вакуумный массаж классический массаж лечебный мезотерапия устранение морщин устранение растяжек устранение стрий устранение цлюлита косметология лица косметолог кабинет эстетической косметологии лазерная косметология лечение угревой сыпи маски массаж белая церковь Хиромассаж курсы натуральная косметика купить маски для лица сандуленко курсы массажа курсы косметолога татуаж бровей татуаж губ татуаж стрелок на глазах восковая депиляция удаление папиллом лифтинг биоревитализация маски для лица