Ласкаво просимо на сайт міста Біла Церква!
 

Тенісист, який заснував легендарний і багатомільйонний бренд одягу

 

 

Теннисист, основавший легендарный и многомиллионный бренд одежды

В 1933 году легендарный французский теннисист, первая ракетка мира и чемпион «Большого шлема» Рене Лакост решил создать собственный бренд одежды. В те годы теннис был на пике популярности, а спортсмен не понаслышке знал, насколько неудобной может быть традиционная теннисная форма. Именно с этого достаточно простого предположения и начался путь будущего легендарного «крокодильчика» — бренда одежды Lacoste. Предлагаем посмотреть, как инновационная спортивная одежда трансформировалась в популярный бренд, который предпочитают модники наших дней.

одежда Lacoste

 

Футболки-поло

Первая одежда, которая выпускалась под маркой Lacoste была футболкой-поло, которые все еще остаются одними из наиболее востеребованных разработок бренда — https://lacoste.studio-fashion.com/. По факту это стильная вещь, которая имеет множество практических качеств. Так, короткие рукава не сковывают движение, расстегнутые на груди пуговицы позволяют свободно дышать, а поднятый воротник защищает шею от солнечных лучей. Первые поло Lacoste шили из натурального хлопка и шерсти, пропускали воздух и позволяли коже дышать.

Логотип

Знаменитый аллигатор, который украшает всю продукцию «Лакост», нарисовал французский художник Робер Жорж. За логотипом стоит интересная история, которой может похвастаться не каждый бренд. Рене Лакост поспорил с капитаном сборной Франции по теннису Аланом Муром на чемоданчик из крокодиловой кожи, утверждая, что выиграет матч против австралийского соперника. Несмотря на то, что Лакост проиграл, на корте он продемонстрировал упорство и смелость, за что получил прозвище «аллигатор», которое до сих пор ассоциируется с его именем.

Расширение компании

Рене Лакост возглавлял компанию 30 лет, а в 1963 году на смену отца пришел сын Бернар Лакост. Он расширил линейку продуктов, которые выпускаются под брендом Lacoste, дополнив ее обувью, аксессуарами, очками и часами, а также парфюмами и другой косметикой. Именно Бернар Лакост в 80-е годы стал выпускать знаменитые жилеты в ромбы, которые носили студенты престижных американских колледжей.

Спонсорство спортивных мероприятий

В наше время компания Lacoste не только выпускает широкую линейку одежды и аксессуаров, но и поддерживает различные спортивные начинания. Компания спонсирует турниры по теннису и гольфу, поддерживает спортсменов и сотрудничает с ними. Компания также занимается благотворительностью и помогает начинающим спортсменам.

Сегодня компания уверенными шагами идет в будущее. Дизайнеры студии регулярно экспериментируют с новыми моделями поло, но не забывают и о других элементах одежды. Кроме того, под именем бренда выпускается линейка обуви и аксессуаров.

В магазине https://www.studio-fashion.com/ одежда Lacoste представлена в большом ассортименте по доступным ценам. Магазин давно сотрудничает с брендом и привозит в Украину его лучшие изделия.

 

переклад

 

Тенісист, який заснував легендарний і багатомільйонний бренд одягу

У 1933 році легендарний французький тенісист, перша ракетка світу і чемпіон «Великого шолома» Рене Лакост вирішив створити власний бренд одягу. У ті роки теніс був на піку популярності, а спортсмен не з чуток знав, наскільки незручною може бути традиційна тенісна форма. Саме з цього достатньо простого припущення і почався шлях майбутнього легендарного «крокодильчика» - бренду одягу Lacoste. Пропонуємо подивитися, як інноваційна спортивний одяг трансформувалася в популярний бренд, який вважають за краще модники наших днів.

одяг Lacoste


Футболки поло

Перша одяг, яка випускалася під маркою Lacoste була футболкою-поло, які все ще залишаються одними з найбільш востеребованних розробок бренду - https://lacoste.studio-fashion.com/. По факту це стильна річ, яка має безліч практичних аспектів. Так, короткі рукава не сковують рух, розстебнуті на грудях ґудзики дозволяють вільно дихати, а піднятий комір захищає шию від сонячних променів. Перші поло Lacoste шили з натуральної бавовни і шерсті, пропускали повітря і дозволяли шкірі дихати.

Логотип

Знаменитий алігатор, який прикрашає всю продукцію «Лакост», намалював французький художник Робер Жорж. За логотипом варто цікава історія, якою може похвалитися не кожен бренд. Рене Лакост посперечався з капітаном збірної Франції з тенісу Аланом Муром на чемоданчик з крокодилової шкіри, стверджуючи, що виграє матч проти австралійського суперника. Незважаючи на те, що Лакост програв, на корті він продемонстрував наполегливість і сміливість, за що отримав прізвисько «алігатор», яке до сих пір асоціюється з його ім'ям.

розширення компанії

Рене Лакост очолював компанію 30 років, а в 1963 році на зміну батька прийшов син Бернар Лакост. Він розширив лінійку продуктів, які випускаються під брендом Lacoste, доповнивши її взуттям, аксесуарами, окулярами і годинами, а також парфумами і інший косметикою. Саме Бернар Лакост в 80-і роки став випускати знамениті жилети в ромби, які носили студенти престижних американських коледжів.

Спонсорство спортивних заходів

У наш час компанія Lacoste не тільки випускає широку лінійку одягу і аксесуарів, а й підтримує різні спортивні починання. Компанія спонсорує турніри з тенісу і гольфу, підтримує спортсменів і співпрацює з ними. Компанія також займається благодійністю і допомагає початківцям спортсменам.

Сьогодні компанія впевненими кроками йде в майбутнє. Дизайнери студії регулярно експериментують з новими моделями поло, але не забувають і про інші елементи одягу. Крім того, під ім'ям бренду випускається лінійка взуття та аксесуарів.

У магазині https://www.studio-fashion.com/ одяг Lacoste представлена ​​у великому асортименті за доступними цінами. Магазин давно співпрацює з брендом і привозить в Україну його найкращі продукти.