Ласкаво просимо на сайт міста Біла Церква!
 

Головна


ПП Шинкаренко в м. Біла Церква - це підприємство по виготовленню гальмівних колодок , а також фрикційних елементів для автомобільної техніки і ковальсько-пресового устаткування.

В даний час наше підприємство виробляє більше 300 найменувань гальмівних колодок для 1500 моделей автомобілів як з каркаса замовника, так і з власного каркаса.

Також наше підприємство освоїло випуск гальмівних накладок на маршрутний і міський не рейковий транспорт (такі як автобус «Богдан», «Еталон», «ПАЗ», «ГАЗ»).

З часу свого заснування в 1995 р. компанія вийшла на лідируючі позиції в галузі і пропонує своїм клієнтам високоякісні та відповідні ГОСТам товари.ПП Шинкаренко в м. Біла Церква виробляє в широкому асортименті фрикційні сектора і вкладиші , гальмівні накладки та фрикційні кільця найвищої якості. Для виготовлення продукції використовується сучасне європейське обладнання та матеріали. Всі фрикційні елементи виготовляються із сучасних високонадійних матеріалів без застосування азбесту. На виробництві реалізована система контролю якості, що дозволяє відстежувати стан деталей на всіх етапах виробництва і повністю виключити можливість появи браку. ПП Шинкаренко в м. Біла Церква - виробляє продукцію, порівнянну по якості лише з європейськими аналогами.

Ми пропонуємо вигідні умови придбання нашої продукції і гнучкі схеми оплати. ПП Шинкаренко в м. Біла Церква співпрацює з оптовими і роздрібними покупцями, пропонуючи гідну якість товару і прийнятні демократичні ціни.

Гальмівні колодки виробництва ПП Шинкаренко Ю.В. відповідають вимогам виробників автомобілів, сертифіковані в Україні.

На виробництві впроваджено систему управління якістю. Виданий сертифікат органом сертифікації систем якості «УКРСЕРТ».


Ми готові розглянути будь-які пропозиції з виробництва фрикційних матеріалів, що цікавлять замовника.


Підприємство розміщено в рубриках:
Ключові слова: