Ласкаво просимо на сайт міста Біла Церква!
 
09100, Україна, Київська область,
м. Біла Церква вул. Леваневського, 30А (через дорогу від НОВУСА)
(093) 466-33-87, (097) 893-65-30
дов. №8 від 19.03.2013 р.
дивитися на карті
 
Slide 1Slide 1Slide 1Slide 1Slide 1Slide 1Slide 1
Example Frame

Головна


клуб развития детей  «Вулик» г. Белая Церковь

«Вулик» - це клуб розвитку дітей у місті Біла Церква на м-ві Леваневського, в якому проходять розвиваючі заняття для діток від 10 міс. до 10 років.

В дитячому центрі «Вулик» на м-ві Леваневского (м.Біла Церква) Ви можете обрати для своєї дитини найкращі розвиваючі курси, які відповідатимуть інтересам Вашого малюка з урахуванням його вікових та індивідуальних особливостей.

Дитячий центр розвитку «Вулик» у м. Біла церква пропонує програми навчання та розвитку дітей, які базуються на кращих світових авторських методиках, таких як педагогіка М. Монтессорі, Нікітіних, Зайцева, методика пізнання світу Глена Домана, методика музичного розвитку Железнових, система Дьенеша, а також авторських методиках педагогів центру розвитку «Вулик».

Для малюків та дошкільнят ми пропонуємо музично-розвиваючі заняття, розвиток дрібної моторики, дитячий фітнес, розвиток логічного мислення, сенсорного сприйняття, математичних здібностей, розвиток мовлення, навчання читанню, заняття творчістю, англійська мова та підготовка до школи. Для дітей молодшого шкільного віку в нашому Клубі проводяться заняття з англійської мови за найкращим Британськими методиками.

В дитячому клубі «Вулик» в м. Біла Церква діти навчаються граючись, розвиваються із задоволенням та кожного дня дізнаються про щось нове і прагнуть знати ще більше.

Приходьте, і Ваша дитина полюбить навчатися!

 

 

 


Підприємство розміщено в рубриках:
Ключові слова: