Ласкаво просимо на сайт міста Біла Церква!
 
09100, Україна, Київська область,
м. Біла Церква вул. Київська, 37
(097) 937-90-96, (067) 431-21-01, (067) 127-84-74
дивитися на карті

Головна
Комерційний транспорт, через інтенсивне використання, найчастіше потребує якісного сервісного обслуговування і ремонтну. СТО «Спринт майстер», в м. Біла Церква, пропонує свою допомогу в ремонті мікроавтобусів, використовуючи сучасне обладнання, і довіряючи роботу тільки кваліфікованим співробітникам, що відмінно знають свою справу.

 


Ми пропонуємо весь спектр послуг з діагностування та усунення несправностей, а також продажу запчастин, як нових, так і б/у. Незалежно від складності та характеру поломки, Ви можете звернутися до нас і отримати професійні послуги за доступною ціною. Відмінною особливістю СТО Спринт майстер є використання нового, комп'ютерного обладнання необхідного для діагностування несправностей. Подібний підхід призводить до того, що послуги надаються, не тільки якісно, але і максимально оперативно.

Якщо необхідний ремонт мікроавтобусів в м. Біла Церква, ми чекаємо Вас в СТО Спринт майстер. Уточнити деталі і час візиту можна зв'язавшись з нами по телефону - ми завжди готові прийти до Вас на допомогу.

 


Ми пропонуємо:

 
Послуги СТО

Станція техобслуговування СТО «Спринт майстер» пропонує своїм клієнтам у м. Біла Церква, якісні послуги діагностування та ремонту різних деталей і вузлів автомобілів
 
Продаж запчастин

Продаж запчастин ведеться за найвигіднішими роздрібними цінами, крім того, в наявність нові і б/у запчастини в самому широкому асортименті

 


Підприємство розміщено в рубриках:
Ключові слова: