Ласкаво просимо на сайт міста Біла Церква!
 
09100, Україна, Київська область,
м. Біла Церква вул. Київська, 37
(097) 937-90-96, (067) 431-21-01, (067) 127-84-74
дивитися на карті

Послуги СТО
Станція техобслуговування СТО «Спринт майстер»
пропонує своїм клієнтам у м. Біла Церква, якісні послуги діагностування та ремонту різних деталей і вузлів автомобілів Фольксваген ( Volkswagen), Мерседес (Mercedes - Benz), Опель (Opel ) та інших. Для діагностування використовується сучасне Європейське обладнання, роботи проводяться кваліфікованим, досвідченим персоналом.

 

 

 

 

Діагностика електронних систем і установка електронного устаткування

Однією з послуг, що надаються є діагностика електронних систем і установка електронного устаткування. Наші фахівці зуміють виявити будь-які несправності електроніки та оперативно усунути їх, також Ви можете звертатися до нас за необхідності установки самого широкого спектру електронного обладнання на автомобіль.

 
Діагностика та ремонт ходової частини і кузовний ремонт

Найбільш затребуваними послугами нашої станції є ремонт ходової частини і кузовний ремонт. Наша станція техобслуговування оснащена всім необхідним обладнанням для найбільш якісної і точної діагностики, роботи проводяться досвідченими майстрами з використанням як оригінальних запчастин, так і більш дешевих аналогів.

 
Ремонт і обслуговування паливних систем

Якщо Вам необхідні послуги з ремонту та обслуговування паливних систем у м. Біла Церква, Ви також можете звертатися до нас. Завдяки досвіду наших співробітників Ви отримаєте негайну допомогу, і проблема буде усунена в найкоротші терміни.

 
Капітальний ремонт двигунів та КПП

Ви помітили, що почала знижуватися потужність автомобіля і з'явилися проблеми з керованістю ? Можливо, автомобілю потрібен капітальний ремонт двигуна і КПП - послуги, які в м. Біла Церква Ви можете замовити у нас. При необхідності заміни будь-яких вузлів двигуна, можуть використовуються оригінальні деталі від виробника (нові та б/у), чи дешевші аналоги.

 
Заміна та ремонт гальмівної частини

У нас можна замовити послуги по заміні і ремонту гальмівної частини. Від якості гальмівної системи залежить керованість автомобіля, а значить, Ваша безпека і довіряти таку роботу необхідно тільки професіоналам. Замовляючи подібні послуги у нас в м. Біла Церква Ви отримуєте гарантію якісної роботи.

 
Розвал-схождення

У нас можна замовити послуги по розвал-схожденню

 

Замовити ремонтні послуги для автомобілів Фольксваген, Мерседес, Опель, або проконсультуватися з фахівцем, можна відвідавши СТО або зв'язавшись з нашим представником. Станція техобслуговування Спринт майстер - це Ваш правильний вибір, адже ми пропонуємо професійний підхід, сучасне обладнання для діагностики.

 


Підприємство розміщено в рубриках:
Ключові слова: