(099) 384-32-20
(068) 417-55-39, (093) 418-68-00
дивитися на карті
 
Slide 1Slide 1Slide 1
Example Frame


Задать вопрос:


Головна

Майстерня з обробки каменю з граніту "НЕКРОПОЛЕ"  має дуже багатий зовнішній вигляд і володіє високими характеристиками. Це красивий камінь, що підкреслює своїм зовнішнім виглядом вишуканість і надійність. Він практичний і не схильний до перепадів температури. Тому дуже широко використовується для виробництва пам'ятників.

 

Про нас

Наше підприємство із задоволенням виконає будь-яке ваше замовлення. Завдяки згуртованій команді професіоналів, ваші побажання будуть виконані в найкоротші терміни. Якість роботи професійних майстрів не залишить байдужим навіть найвибагливішого покупця. Перелік послуг, що надається підприємством, досить широкий і актуальний. Ми позбавимо вас від сторонніх турбот і подбаємо про ваш спокій.

 
Реставрація пам'ятників

Час не стоїть на місці. Воно має руйнівну силу на навколишні нас речі. Пам'ятники не є винятком. З часом вони починають затиратися і сколюватися. Для того щоб ваша пам'ять залишалася такою ж яскравою, необхідно провести реставрацію пам'ятника.

 

При реставрації пам'яток сама структура зачіпається мало, в основному роботи проводяться поверхово, там, де є пошкодження. Реставрація пам'яток не займає багато часу і виконується в найкоротші терміни.

 

Пам'ятники оптом

Для організацій, що реалізують цю продукцію, майстерня з обробки каменю з граніту "НЕКРОПОЛЕ" Біла Церква надає послугу опту. Пам'ятники оптом продаються за досить доступними цінами. Існує гнучка система знижок і пропозицій.

 
Огорожі з граніту

Огорожі з граніту – це краса і надійність. При продажу гранітних огорож Біла Церква на них надають довічну гарантію, що говорить про високу надійність граніту. У більшості випадків використовується в основному карельський граніт. Вироби не піддаються деформації і зберігають свій первісний вигляд.

 
Пам'ятники комплекси

Пам'ятники комплекси в Білій Церкві являють собою цілі споруди з окремих елементів. Це можуть бути декілька надгробних плит або комплекси з огорожами, лавками та іншим.

 
Індивідуальні пам'ятники на могилу

Індивідуальні пам'ятники на могилу можуть мати велику різноманітність форм виконання. Виконуються з якісного граніту. Для вашої фантазії не буде кордонів. При такому достатку різного виду плит, не зробити вибір не можливо.

 
Одинарні пам'ятники

Одинарні пам'ятники виконують на одну особу, а ось подвійні надгробні пам'ятники розраховані на поховання близьких родичів.

 
Гранітні вироби від виробника

Гранітні вироби від виробника відрізняються високою якістю виконання, швидкою доставкою, а також прекрасним виконанням цих виробів.

 
 
 
Фото наших робіт:
 

 

Компанія "НЕКРОПОЛЕ" виготовлення пам'ятників в Білій Церкві подарує вам спокій і благополуччя.  
Телефонуйте: 068) 417-55-39 (Іван) www.nekropole.com.ua

 


Підприємство розміщено в рубриках:
Ключові слова: