(099) 384-32-20
(068) 417-55-39, (093) 418-68-00
дивитися на карті
 
Slide 1Slide 1Slide 1
Example Frame


Задать вопрос:


Заливка бетонного фундаменту для пам'ятника

 

Будь-яка конструкція не може стояти просто на землі. Для того, щоб споруди прослужили довгий період, необхідно виконувати роботи відповідально і якісно. Біла Церква, як і будь-яке інше місто, має місця для поховання. Важливо провести всі роботи по установці пам'ятника якісно, ​​вибрати надійну компанію серед великої різноманітності.

 

Заливка залізобетонного фундаменту

На згадку про своїх родичів необхідно провести всі роботи по установці пам'ятника максимально якісно. Заливка бетонного фундаменту для пам'ятника - основний і дуже важливий процес, що забезпечує довговічність всієї конструкції.

Процес якісної установки пам'ятника включає в себе кілька етапів робіт. Один з найголовніших - заливка фундаменту під пам'ятник. Біла Церква - велике місто з величезною кількістю організацій з наданням даних послуг, однак потрібно вибрати перевірену і добре зарекомендовану.

Заливка бетонного фундаменту для пам'ятника проводиться шляхом заповнення вже готовим бетонним розчином металевої сітки. Враховується особливість грунту, і при необхідності, додається в суміш щебінь, дрібні камені, необхідні для збільшення жорсткості основи.

У багатьох існують забобони про те, що фундамент під пам'ятник, ціна якого нижче ринкової вартості - неякісний, і таким чином, не прослужить потрібний час. Це не зовсім так. На якість і довговічність конструкцій більший вплив мають правильно проведені роботи. Дотримання всіх нормативів - запорука довговічності.

 

Кладка блоків

Другий, - не менш важливий пункт - кладка блоків. Такі блоки допоможуть не тільки зміцнити всі конструкції, але і поліпшити зовнішній вигляд пам'ятника. Всі роботи проводяться в кілька днів. Залежно від погодних умов, можна розраховувати на 2-3 дня.

 

Облицювання верхній поверхні

Облицювання верхній поверхні - один із завершальних етапів. Можна застосувати кілька видів облицювальних матеріалів: мармур, граніт, камінь, плитка. Все впирається у вартість таких матеріалів.

 

Заповнення конструкції

Підходячи до кінцевого завершального етапу, варто переконатися, що пам'ятник буде міцно стояти. Для цього перевіряють рівень, встановлюють стелу і заповнюють конструкції. Біла Церква надає великий вибір з надання даних послуг.

Усі проведені роботи вимагають певного досвіду і вправності. Проводити самостійно всі роботи не тільки важко, а й небезпечно у вигляді просідання конструкцій. Ви можете ознайомитися з усім асортиментом і цінами на потрібні матеріали, вибрати необхідні товари, замовити виготовлення якісного фундаменту.


Підприємство розміщено в рубриках:
Ключові слова: