Ласкаво просимо на сайт міста Біла Церква!
 

СТО для вантажних автомобілів

 

В СТО для вантажних автомобілів «МінімаксАвто» в м. Біла Церква , Ви зможете отримати якісні послуги діагностування та ремонту вантажних автомобілів, незалежно від марки виробника. Індивідуальний підхід до кожного з клієнтів, дозволяє надавати послуги оперативно, забезпечуючи високу якість обслуговування. Ремонтні роботи проводять професіонали своєї справи, для діагностики використовується якісне обладнання, у разі заміни деталей встановлюються оригінальні запчастини зі складу виробника або більш дешевші аналоги.


Ремонт причепів

 

Ми надаємо послуги з ремонту причепів різної конфігурації. Незалежно від поломки, ми докладемо всі зусилля, щоб вирішити поставлене завдання в найкоротші терміни.


Ремонт пневмосистеми

Також в СТО для вантажних автомобілів «МінімаксАвто» проводиться ремонт одного з найважливіших компонентів - пневмосистеми вантажних автомобілів. Ремонт і очищення пневмосистеми дозволять зберегти відмінну керованість автомобілем.


    Реставрація гальмівних валів  

Однією з причин зниження ефективності гальмівної системи, може виявитися знос гальмівних валів. СТО «МінімаксАвто» в м. Біла Церква , пропонує якісні послуги з реставрації гальмівних валів вантажних автомобілів різних марок.

 

Ремонт автономних опалювачів

 

 

Звернувшись в СТО для вантажних автомобілів «МінімаксАвто» в м. Біла Церква , Ви зможете замовити ремонт автономних опалювачів різних моделей. Проводиться професійне діагностування несправностей і оперативний ремонт з можливістю заміни деталей, що вийшли з ладу .

 


а також ...

 

 • - діагностика ходової частини на комп'ютерному устаткуванні BOSCH;
 • - ремонт ходової частини;
 • - ремонт двигуна і коробки передч;
 • - ремонт генератора, ремонт стартера;
 • - заправка кондиціонера;
 • - проточка гальмівних дисків без зняття з автомобіля;
 • - промивка паливної системи;
 • - полірування кузова автомобілів;
 • - кузовний ремонт - рихтування, фарбування автомобіля;
 • - установка замків КПП, автономних опалювачів, сигналізації, DVD, центральних замків, тонування автомобіля;
 • - чистка інжекторів.

 

 

 


Підприємство розміщено в рубриках:
Ключові слова:

ремонт автозапчасти автозапчасти для иномарок автомобильная краска автомобильная электроника автомобильные диски автомобильные приборы автомобильные прокладки автооптика автофильтры автохимия автошпаклевка диски колесные автомобильные аксессуары запчасти для авто запчасти для микроавтобусов ремонт кондиционеров ремонт и обслуживание рихтовка дисков шиномонтаж кафе мойка опт шин розничная торговля шин сто автосервис ремонт рулевых реек минимаксавто автомойка ремонт прицепов ремонт пневмосистемы реставрация тормозных валов ремонт гидробортов ремонт автономных отопителей диагностика ходовой части ремонт ходовой части ремонт двигателя ремонт коробки передч ремонт генератора ремонт стартера проточка тормозных дисков промывка топливной системы полировка кузова кузовной ремонт рихтовка покраска автомобиля тонировка автомобиля чистка инжекторов установка замков КПП установка сигнализации установка музыки установка магнитолы установка центральных замков