Ласкаво просимо на сайт міста Біла Церква!
 

СТО для легкових автомобілів

 

СТО для легкових автомобілів «МінімаксАвто» надає послуги з діагностування та усунення несправностей, які виникають у процесі експлуатації Вашого автомобіля. Для проведення робіт використовується сучасне обладнання, всі послуги надаються кваліфікованими фахівцями. Ви можете звертатися в СТО для легкових автомобілів «МінімаксАвто» в м. Біла Церква при появі будь-яких несправностей у роботі автомобіля.


Діагностика ходової частини легкових автомобілів

 

На СТО проводиться діагностика ходової частини на комп'ютерному устаткуванні BOSCH , що дозволяє з високою точністю визначити характер несправності.


Ремонт ходової частини

У разі якщо при діагностиці були виявлені які-небудь несправності, ми можемо запропонувати ремонт ходової частини . Ми проводимо ремонт або заміну несправних деталей, що дозволить максимально довго продовжити термін експлуатації автомобіля.


Ремонт двигуна і коробки передач

СТО «МінімаксАвто» в м. Біла Церква, пропонує якісний ремонт двигуна і коробки передач для легкових автомобілів будь-яких марок. Наші фахівці професійно проведуть діагностику, визначать і усунуть несправність в найкоротші терміни.


Ремонт генератора, ремонт стартера

Якщо з'явилися проблеми у запуску двигуна автомобіля, можливо справа в несправності генератора або стартера. Ми пропонуємо професійний ремонт генератора і стартера , з заміною несправних частин, на аналогічні деталі від виробника.


Заправка кондиціонера легкових автомобілів  

У разі якщо знизилася ефективність роботи кондиціонера , буде потрібно провести його заправку , і цю послугу Ви також можете замовити у нас на СТО «МінімаксАвто» в м. Біла Церква .

 

    Промивка паливної системи  

Промивка паливної системи , яку Ви можете замовити у нас - обов'язкова процедура, необхідна при тривалій експлуатації автомобіля. Нехтування даною процедурою, призводить до зниження запасу потужності автомобіля і прискореного зносу двигуна.


    Чистка інжекторів

Ми проводимо чищення інжекторів, використовуючи різні сучасні методи очищення, в залежності від рівня та типу забруднення.

 

 

 


Підприємство розміщено в рубриках:
Ключові слова:

ремонт автозапчасти автозапчасти для иномарок автомобильная краска автомобильная электроника автомобильные диски автомобильные приборы автомобильные прокладки автооптика автофильтры автохимия автошпаклевка диски колесные автомобильные аксессуары запчасти для авто запчасти для микроавтобусов ремонт кондиционеров ремонт и обслуживание рихтовка дисков шиномонтаж кафе мойка опт шин розничная торговля шин сто автосервис ремонт рулевых реек минимаксавто автомойка ремонт прицепов ремонт пневмосистемы реставрация тормозных валов ремонт гидробортов ремонт автономных отопителей диагностика ходовой части ремонт ходовой части ремонт двигателя ремонт коробки передч ремонт генератора ремонт стартера проточка тормозных дисков промывка топливной системы полировка кузова кузовной ремонт рихтовка покраска автомобиля тонировка автомобиля чистка инжекторов установка замков КПП установка сигнализации установка музыки установка магнитолы установка центральных замков