Ласкаво просимо на сайт міста Біла Церква!
 
09113, Україна, Київська область,
м. Біла Церква вул. 50-років Перемоги, 175
(093) 059-33-60
дивитися на карті
 
Slide 1Slide 1Slide 1Slide 1Slide 1
Example Frame

Головна


Ми не винаходимо граніт, ми вдосконалюємо його!


Майстерня «Світ граніту», була заснована в 2003 році в місті Біла Церква (Київська область) і сьогодні є одним з провідних підприємств регіону з виробництва високоякісних виробів з граніту (пам'ятники, огорожі, стільниці, облицювальна плитка), залізобетонних огорож і металевих воріт.


У своїй роботі ми дотримуємося принципу творчої взаємодії з клієнтом, тому звертаючись до нас, Ви можете бути впевнені, що отримаєте якісний продукт, що задовольняє всі Ваші побажання за доступною ціною.


Основні напрямки роботи майстерні:

  • виробництво і установка пам'ятників ( грнанітних і з мармурової крихти ); < /li>
  • виготовлення і монтаж огороджень;
  • виробництво і установка залізобетонних парканів ;
  • виготовлення і монтаж металевих воріт і хвірток ;
  • виробництво облицювальної плитки .

 

Нам під силу виготовлення гранітних виробів (і зокрема пам'ятників ) різної складності, як за стандартними ескізами або фотографіями, так і за індивідуальними макетами наших клієнтів.


Завдяки наявності потужної виробничої бази, ми завжди можемо запропонувати нашим клієнтам величезний вибір вже готових виробів ( пам'ятників, огорож, парканів ). Крім цього, всі вироби ми в найкоротші терміни доставимо в будь-яку точку України, а досвідчені майстри змонтують і встановлять їх на місці замовника, або проконсультують, як це можна зробити самостійно.


Звертайтеся в майстерню «Світ граніту».

 У нас завжди низькі ціни!

На всю продукцію та роботи надається гарантія!

Підприємство розміщено в рубриках:
Ключові слова:

подоконники камины столы памятники гранит мир облицовочная плитка железобетонные заборы столешницы мир гранита вазы памятники гранитные плитка гранитная балясины ограждения поручни памятники гранит кресты и памятники надписи на памятниках памятники и ограды металлические ворота забор железобетонный заборы и ограждения бетонные заборы ритуальные услуги кресты гроб изделия из гранита ограды из гранита Реставрация памятников гробы ритуальные принадлежности памятники из мраморной крошки ритуальный магазин мастерская по обработки гранита Двойные памятники Кресты для похорон изготовление памятников мемориальные памятники мастерская по изготовлению памятников установка памятников надгробный памятник мемориалы памятники из мрамора памятники из натурального камня заказать памятник мастерская по обработке камня