Ласкаво просимо на сайт міста Біла Церква!
 
09113, Україна, Київська область,
м. Біла Церква вул. 50-років Перемоги, 175
(093) 059-33-60
дивитися на карті
 
Slide 1Slide 1Slide 1Slide 1Slide 1
Example Frame

Пам'ятники та огорожі


Пам'ять про людину, яка пішла з життя, повинна назавжди залишатися в серцях близьких їй людей. Так ми влаштовані, це наші традиції, менталітет, духовність. Саме тому, кожен з нас в пам'ять про померлого, близьку людину бажає залишити на землі хоч маленьку згадку про неї.


Пам'ятник , як ні що інше, дає можливість висловити вашу скорботу, любов і вічну пам'ять близькій людині, закарбувати ті слова, які Ви можливо не встигли сказати ..

Звертаючись, у цю нелегку для Вас годину, в майстерню «Світ граніту» Ви можете бути впевнені, що придбаний Вами пам'ятник буде якісно виготовлений і збереже надовго пам'ять про близьку Вам людину. З розумінням і повагою наші фахівці допоможуть у виборі дизайну, розміру і форми пам'ятника , візьмуть на себе всі турботи по його установці і підтримці зовнішнього вигляду.


Ми пропонуємо різні варіанти пам'ятників з урахуванням Ваших можливостей і побажань.Одинарні (пам'ятники з граніту)

          


Подвійні (пам'ятники з граніту)

          

          

Пам'ятники з мармурової крихти

          

 
   

Огорожі

          

                     

Підприємство розміщено в рубриках:
Ключові слова:

подоконники камины столы памятники гранит мир облицовочная плитка железобетонные заборы столешницы мир гранита вазы памятники гранитные плитка гранитная балясины ограждения поручни памятники гранит кресты и памятники надписи на памятниках памятники и ограды металлические ворота забор железобетонный заборы и ограждения бетонные заборы ритуальные услуги кресты гроб изделия из гранита ограды из гранита Реставрация памятников гробы ритуальные принадлежности памятники из мраморной крошки ритуальный магазин мастерская по обработки гранита Двойные памятники Кресты для похорон изготовление памятников мемориальные памятники мастерская по изготовлению памятников установка памятников надгробный памятник мемориалы памятники из мрамора памятники из натурального камня заказать памятник мастерская по обработке камня