Ласкаво просимо на сайт міста Біла Церква!
 
09100, Україна, Київська область,
м. Біла Церква вул. Куценко, 5a
(050) 382-37-90
дивитися на карті
 
Slide 1Slide 1Slide 1Slide 1
Example Frame

Дренажні насоси і насоси для каналізації


 

Наша компанія в м. Біла Церква пропонує широкий асортимент побутових і промислових дренажних насосів ( Спрут ( Sprut ), Насоси плюс обладнання ), різних моделей та потужностей, походящих для побутового та промислового використання.

 

У нас Ви можете знайти насосне обладнання, яке відрізняється високою якістю, ціна якого Вас приємно здивує.


Дренажні насоси  

У м. Біла Церква ми пропонуємо дренажні насоси , призначені для відкачування стічних вод з великими вкрапленнями сторонніх речовин, добавками піску і іншого сміття. Дренажний насос може бути використаний для осушення заболочених ділянок і для інших господарських потреб.

 
   


    Дренажні насоси для каналізації  

Дренажні насоси для каналізації призначені для відкачування забрудненої рідини високої щільності. Дренажний насос для каналізації необхідний у тому випадку якщо каналізаційна система не може працювати самопливом.

  
     


       Насоси для каналізації побутові

Також у нашому магазині в м. Біла Церква Ви можете придбати насоси для каналізації побутові , рекомендовані для установки в заміських будинках, не підключених до магістральної каналізаційної системи. Насос для каналізації побутової дозволить позбутися від засмічень і проривів каналізаційної системи.

 
    Фекальні насоси  

Фекальні насоси застосовуються для видалення побутових відходів, фекальних мас і забруднених стічних вод. Фекальний насос підходить для роботи з неагресивними рідинами, що відрізняються високою в'язкістю, до складу яких входять великі вкраплення твердих речовин.

 


   

Ми пропонуємо сучасне, якісне та надійне насосне обладнання ( Спрут ( Sprut ), Насоси плюс обладнання ) для облаштування побутових і промислових систем каналізації у м. Біла Церква . Відвідавши наш магазин, Ви зможете переконатися в тому, що асортимент по-справжньому великий, а ціна продукції доступна і не перевершує середні ринкові показники.

 
 


Підприємство розміщено в рубриках:
Ключові слова: