Ласкаво просимо на сайт міста Біла Церква!
 
09100, Україна, Київська область,
м. Біла Церква вул. Куценко, 5a
(050) 382-37-90
дивитися на карті
 
Slide 1Slide 1Slide 1Slide 1
Example Frame

Насосне спецобладнання

 

У нашому каталозі Ви знайдете широкий вибір насосних установок і спецобладнання, необхідних для реалізації тих чи інших завдань і проектів. У нашому магазині в м. Біла Церква , Ви можете купити високопродуктивні насоси для фонтанів , басейнів , польових робіт, та інших господарських та виробничих потреб Спрут ( Sprut ) і ТМ Насоси плюс обладнання .


Насоси для фонтанів  

 

Ми пропонуємо в широкому асортименті сучасні та продуктивні насоси для фонтанів . Насос для фонтану необхідний для подачі рідини в систему під певним тиском, необхідним для правильної роботи фонтану.

   
Насоси для басейнів  

Насоси для басейнів допоможуть оперативно заповнити і відкачати воду з басейну. Залежно від габаритів, у нас Ви зможете купити насос для басейну відповідного рівня продуктивності.

   
Занурювальні насоси для фонтанів

В асортименті нашої компанії в м. Біла Церква представлені заглибні насоси для фонтанів , необхідні для відкачування води. Використання насосу для фонтану дозволить позбутися необхідності облаштовувати підземну систему водовідведення і дасть Вам можливість вигідно заощадити.


Насоси для дизельного палива  

Для промислових підприємств ми пропонуємо насоси для дизельного палива , ціна яких у нашому магазині не перевищує вартість при покупці від виробника. Насос для дизельного палива пристосований для роботи з хімічними речовинами та забезпечує високий рівень безпеки.

   
Польові заправні станції  

Звернувшись до магазину, Спрут у м. Біла Церква , Ви можете купити сучасну польову заправну станцію. Польові заправні станції можуть застосовуватися при проведенні лісозаготівельних і інших робіт, коли заправка техніки повинна проводитися без відриву від основного виробництва.

   
Мотопомпи  

Мотопомпи представлені у нас, підходять для відкачування грунтових вод, проведення іригаційних і інших робіт. Мотопомпа відрізняється тим, що для її роботи не потрібно додаткового джерела енергії, так як пристрій вже оснащено власним двигуном працюючому на дизельному паливі або бензині.

   

Все представлене у нас спецобладнання виготовлене такими компаніями як Спрут ( Sprut ) і ТМ Насоси плюс обладнання . Широкий спектр спецобладнання даних виробників підходить для проведення різних робіт в побуті та на виробництві.

 

Звернувшись в наш магазин у м. Біла Церква , Ви зможете знайти абсолютно будь-яке насосне спецобладнання і комплектуючі матеріали. Вигідна ціна і зручні умови покупки дозволять придбати спецтехніку без шкоди для Вашого бюджету.


Підприємство розміщено в рубриках:
Ключові слова: