Ласкаво просимо на сайт міста Біла Церква!
 
09100, Україна, Київська область,
м. Біла Церква вул. Куценко, 5a
(050) 382-37-90
дивитися на карті
 
Slide 1Slide 1Slide 1Slide 1
Example Frame

Насоси для опалення


Для облаштування систем опалення замкнутого типу з рідинним теплоносієм багато фахівців рекомендують установку насосного устаткування, що дозволяє більш ефективно використовувати систему опалення і знизити енерговитрати.

У нашому магазині в м. Біла Церква , Ви можете купити подібне насосне обладнання від виробників Спрут (Sprut), Насоси плюс обладнання, ціна якого, цілком доступна.

Насоси для опалення

В асортименті нашого магазину в м. Біла Церква широко представлені насоси для опалення різної потужності і продуктивності. Насос для опалення , необхіден у випадках, якщо планується розширити існуючу опалювальну мережу або підвищити її ефективність.


Циркуляційні насоси

Також, Ви можете купити у нас в м. Біла Церква циркуляційні насоси , запропоновані за найбільш вигідними цінами. Циркуляційний насос створений спеціально для систем опалення замкнутого циклу, він переміщує воду за допомогою гвинтових лопатей, не створюючи зайвий тиск і повітряні бульбашки, здатні спричинити прорив трубопроводу опалювальної системи.

Ви можете відвідати наш магазин, розташований у м. Біла Церква і особисто ознайомитися з товаром. Крім того, наші фахівці допоможуть Вам підібрати насос, характеристики та ціна якого будуть найбільш прийнятні для Вас.

  

 

 


Підприємство розміщено в рубриках:
Ключові слова: