Ласкаво просимо на сайт міста Біла Церква!
 
09100, Україна, Київська область,
м. Біла Церква б-р. 1 травня, 13а
(067) 810-75-45, (096) 464-09-60
дивитися на карті
 
Slide 1Slide 1Slide 1Slide 1
Example Frame

Головна

Здоров'я - це активне життя! Так сумістите приємне заняття з корисним. Магазин Велодрайв в Білій Церкві надає таку можливість, оскільки займається продажою велосипедів для дорослих і дітей.

Лише тільки компанія Велодрайв Біла Церква дає можливість користуватися прокатом велосипедів. А учасники акцій і постійні покупці нагороджуються знижками. Незмінно в наявності різного роду аксесуари, тюнінг та інші спортивні товари.

Магазин Велодрайв в Білій Церкві, пропонує широкий модельний ряд, як вітчизняного виробництва, так і імпортного. Хочете зробити подарунок собі або своїм близьким? Скористайтеся можливістю, купіть його в Велодрайв Біла Церква. Якість обслуговування гарантовано. Велодрайв - це задоволені покупці з 2013 р

 

Ми попонуємо:

 
Велосипеди

Успішна компанія в Білій Церкві займається поставками та реалізацією велосипедів, що користуються великим попитом у населення. Компанія пропонує товар у великому асортименті.
 
Запчастини

Біла Церква пропонує великий вибір запчастин на велосипеди. Не потрібно їхати далеко за товаром, який можна купити поблизу від будинку.
     
Аксесуари

Біла Церква - це містечко в якому на сьогоднішній день є вже практично все. У магазинах можна придбати будь-який товар від продуктів щоденного вживання до аксесуарів на транспортні засоби.
 
Велоремонт и велодогляд

Найкращий, простий і безпечний засіб пересування - транспортний засіб під назвою велосипед. «Швидкі ноги» на колесах в Білій Церкві дуже швидко доставлять Вас в потрібне місце.
     

Підприємство розміщено в рубриках:
Ключові слова: