Ласкаво просимо на сайт міста Біла Церква!
 
09100, Україна, Київська область,
м. Біла Церква вул. Урицького, 13
(097) 835-61-77
дивитися на карті
 
Slide 1Slide 1Slide 1
Example Frame

Хеллоуїн

Хеллоуїн - моторошний, але в той же час дуже веселе свято і маскарадні костюми є його невід'ємною частиною. Для всіх мам і тат бажаючих замовити оригінальний костюм для своєї дитини у м. Біла Церква (Київ, Фастів ) ми пропонуємо власні послуги з виготовлення костюмів на замовлення і на прокат.

 Костюми Ведьмочка, Летюча миша, Скелетик, Привид, повністю відповідають традиціям цього свята і в той же час є дуже милими і чарівними. Виготовити костюм на замовлення в нашій майстерні в м. Біла Церква (Київ, Фастів ) обійдеться зовсім недорого, ще більш доступним за ціною варіантом, буде костюм на прокат. Пошиття костюмів проводитися за оригінальним дизайнерським ескізами, завдяки чому, наші наряди ні за що не сплутати з тими, які можна купити в звичайному магазині.

 Для того щоб взяти костюм на прокат або виготовити його на замовлення Вам необхідно зателефонувати в нашу компанію або відвідати офіс у м. Біла Церква (Київ, Фастів). Наші оригінальні костюми, стануть гарантією того, що Хеллоуїн пройде на славу і доставить вашій дитині тільки позитивні емоції.

Приймаємо замовлення на пошиття карнавальні костюми Хеллоуїн, оплата тільки за прокат.

Білий янгол для хлопчика (взяти костюм на прокат або купити)

  

Білий янгол для дівчинки (взяти костюм на прокат або купити)


Підприємство розміщено в рубриках:
Ключові слова: