Ласкаво просимо на сайт міста Біла Церква!
 
09100, Україна, Київська область,
м. Біла Церква вул. Урицького, 13
(097) 835-61-77
дивитися на карті
 
Slide 1Slide 1Slide 1
Example Frame

Предмети побуту

Костюми з рубрики предмети побуту, відмінно підійдуть для розігрування театральних сценок, карнавалів та будь-яких інших свят. Костюм - Чашечка або Самовар стане оригінальним рішенням для постановки народних казок або епізодів з мультфільмів. Ми виготовляємо на замовлення самі яскраві та неординарні костюми, а значить звернувшись до нас в м. Біла Церква (Київ, Фастів), Ви зможете замовити пошиття костюмів які не знайти більше ніде .

 У каталозі нарядів, представлені костюми для хлопчиків і дівчаток, такі як Годинники, Піч і багато іншого. Кожен костюм детально опрацьований і виготовлений з якісного матеріалу. Виготовлення наряду на замовлення коштує зовсім недорого, крім того, Ви завжди можете взяти костюм на прокат за ще більш вигідною ціною. Наша компанія м. Біла Церква (Київ, Фастів ) допоможемо, Вам краще всього підготуватися до свята.

 Ознайомитися з Варіантами нарядів, замовити або взяти костюм на прокат, Ви зможете відвідавши наш офіс у м. Біла Церква (Київ, Фастів). Ми пропонуємо найцікавіші рішення і доступні ціни на свою продукцію.

Приймаємо замовлення на пошиття карнавальні костюми предмети побуту , оплата тільки за прокат.


Підприємство розміщено в рубриках:
Ключові слова: