Ласкаво просимо на сайт міста Біла Церква!
 
09100, Україна, Київська область,
м. Біла Церква вул. Урицького, 13
(097) 835-61-77
дивитися на карті
 
Slide 1Slide 1Slide 1
Example Frame

Комахи

Забавні костюми комах підійдуть для приготування шкільної постановки якийсь байки чи казки , а також можуть стати цікавим варіантом наряду для дитячого ранку або маскараду . Представлені в нашому каталозі костюми комах відрізняються оригінальністю і чудовим зовнішнім виглядом , ми можемо з упевненістю сказати , що таких костюмів у м. Біла Церква (Київ , Фастів ) Ви не знайдете більше ніде.

На замовлення може бути виготовлений костюм Комарика , Мухи - цокотухи , Кузнєчика , Мурахи і інших комах з яким знаком Ваш малюк. Також у нас є вже готові костюми на прокат , виготовлені кращими майстрами нашої компанії в м. Біла Церква (Київ , Фастів). Костюм комахи , виготовлений на замовлення , відмінно передає характерні риси обраного комахи і відрізняється чудовим зовнішнім виглядом.

Для того щоб купити або взяти костюм на прокат Вам потрібно зв'язатися з нашим представником або відвідати офіс розташований у м. Біла Церква (Київ , Фастів). Костюми та карнавальні вбрання , представлені в нашому каталозі будуть доречні на будь-якому дитячому заході , а Ваш малюк гарантовано буде радий такій покупці .

Жук-олень (взяти костюм на прокат або купити)

 

Костюм Сонечко (взять костюм на прокат або купити)

 

Костюм Бджола (взять костюм на прокат або купити)

 

Каталог костюмів "Комахи"

Коник , Золотий скорпіон , Комарік , Гусениця , Метелик , Муха- Цокотуха , Бджілка , Сонечко , Павучок , Жук - богомол , Мураха , Хрущ , Улиточка , Світлячок , Бабка , Жук , Метелик денна , Метелик нічна ( бражник ) , Жук - олень.


Підприємство розміщено в рубриках:
Ключові слова: