Ласкаво просимо на сайт міста Біла Церква!
 
09100, Україна, Київська область,
м. Біла Церква вул. Урицького, 13
(097) 835-61-77
дивитися на карті
 
Slide 1Slide 1Slide 1
Example Frame

Народні промисли

Одним з найкращих варіантів костюмів для дитини на будь-яке свято, може бути наряд, виготовлений у відповідності з мотивами народних промислів, таких як Гжель або хохлома . Такі костюми послужать прекрасним нагадуванням про коріння і дозволять малюкові виглядати дійсно оригінально. Подібні наряди в м. Біла Церква (Київ, Фастів ) можна взяти на прокат або виготовити на замовлення індивідуально, можна в нашій компанії.

 Костюм матрьошка або димковская іграшка, виготовлений в традиційному стилі, у відповідній кольоровій гамі з використанням елементів традиційного орнаменту. Пошиття костюмів у нашому ательє в м. Біла Церква (Київ, Фастів ) здійснюватися після ретельного опрацювання дизайну, завдяки чому костюми виглядають дуже оригінально і підійдуть практично для будь-якого свята . Якщо Ви хочете добитися максимальної оригінальності, варто виготовити костюм на замовлення, а якщо підтискають терміни, ми можемо запропонувати Вам костюм на прокат.

 Для того щоб дізнатися більше інформації, а також уточнити деталі замовлення, Вам варто зателефонувати до нас або відвідати наш офіс у м. Біла Церква (Київ, Фастів). З нашою допомогою, будь-яке свято може перетворитися на казку для Вашої дитини.

Приймаємо замовлення на пошиття карнавальні костюми народні промисли, оплата тільки за прокат.


Підприємство розміщено в рубриках:
Ключові слова: