Україна, Київська область,
м. Біла Церква вул. Я. Мудрого, 26, офис №1
(097) 976-65-56
дивитися на карті
 
Slide 1Slide 1Slide 1Slide 1
Example Frame

Головна

Щодня громадський міський транспорт користується величезним попитом. Тисячі людей як мінімум раз на день користуються його послугами. Це дійсно одне з більш вигідних місць для розміщення Вашої реклами. Реклама в транспорті в Білій Церкві привертає увагу пасажирів своєю неординарністю і креативністю. А все завдяки нашому рекламному агентству "Автоінфо"! Ми допоможемо Вам ненастирливо і легко сповістити потенційних клієнтів про Ваші товари і спектрі послуг. 

Ми щодня розвиваємося! Абсолютно недавно у нас з'явилася нова неординарна послуга: реклама на підголівниках. Біла Церква вже рясніє цікавими оголошеннями. 

Особистий підхід до кожного клієнта - це цікаво оформлена і розсудливо розміщена реклама. Біла Церква, а точніше більшість її жителів, з цікавістю і насолодою вивчать рекламу під час поїздки.


Ми пропонуємо:

 
Реклама в транспорті

Кожен великий місто змушує людей перебувати у вічному русі і Біла Церква не виняток. Виключні одиниці мають можливість неспішно прогулюватися містом в будні дні і розглядати вивіски, що переповнюють околиці.
 
Реклама

у сучасному світовому суспільстві реклама грає, практично, ключову роль в процесі просування товарів і послуг на ринку споживача. Від її якості залежить інтерес покупця до того чи іншого товару.
     
Поліграфія

в даний час складно уявити компанію, яка не використовує у своїй діяльності послуги поліграфії. Поліграфія - це сфера виробництва друкованої продукції. Вона пропонує величезну кількість варіантів друкованої продукції.

Підприємство розміщено в рубриках:
Ключові слова: