09100, Україна, Київська область,
м. Біла Церква вул. Я. Мудрого, 38/12
(063) 562-00-79, (096) 114-43-65
дивитися на карті
 
Slide 1Slide 1Slide 1Slide 1Slide 1Slide 1
Example Frame

Розпис скла та кераміки

Розпис скла та кераміки відтепер доступний навіть у домашніх умовах. Вивчивши техніку нанесення тих чи інших фарб, Ви зможете втілити свою саму незвичайну задумку, для цього буде потрібно лише купити необхідні матеріали і набратися терпіння. Створюючи самостійно розписні вітражі, Ви гарантовано отримаєте задоволення від виконаної роботи, адже занурення у творчий процес обов'язково поліпшить Ваш настрій. Прикрасивши будинок або офіс оригінальними деталями, Ви істотно перетворете інтер'єр.

Розпис тканини

Щоб створити вибраний Вами малюнок, для розпису тканини знадобиться кілька атрибутів, купити які Ви можете в нашому магазині. Ми віддаємо перевагу якісним товарам. І навіть якщо на перший погляд ціна на них кусається, надалі Ви відчуєте всі переваги фірмових складових майбутнього шедевра.

 
Батік

Ручний розпис батік дуже цінується в Білій Церкві. Особливою популярністю користуються шарфи і хустки, адже на невеликій ділянці тканини легше проявити себе новачку. Важливо купити і підготувати резерв і барвники, а потім вміло їх нанести на полотно.

 
Декор

Кожна людина в певний момент життя відчуває порив до творчості. Біла Церква нараховує багато місць, де прикрашений декор полонить кожного, адже не звернути увагу на незвичайне оформлення неможливо.

 
Вітраж

Створюючи орнамент або декоративну композицію, заздалегідь визначайте кількість витратних матеріалів, які потрібно купити для роботи. Приємно споглядати картини зі скла або яскраво оформлені вітражі на вулицях міста Біла Церква, чи не так? Навіть якщо Ви не практикували розпис по склу - рекомендуємо спробувати!

 
Фарби та контури

Купити фарби і контури можливо і в Білій Церкві. При роботі на опуклій поверхні, використовуйте олівцеві ескізи і дивіться виріб на просвіт, це допоможе досягти максимального результату.

 
Гелі, медіуми

Для найкращого ефекту розпису використовуйте загусники, гелі та медіуми, але їх застосування можливе і самостійно, без змішування.

 
Допоміжні матеріали

Кожна творча робота передбачає наявність помічників. Вас виручать в цьому питанні міцні допоміжні матеріали.

 
Трафарети, штампи

Ви можете легко прикрасити композицію, застосовуючи модні трафарети і штампи. Ці атрибути зроблять Вашу роботу особливо оригінальною.

 
Заготовки зі скла

Якщо Ви тільки починаєте створювати розпис, вибирайте плоскі заготовки зі скла, з часом переходячи до більш опуклим і об'ємним предметів.

 

Наш магазин в місті Біла Церква чекає кожного клієнта! Ми відповімо Вам на всі, що цікавлять Вас питання щодо: ціни, кількості та обсягів товарів. Наші фахівці з радістю проконсультують Вас з загальних питань з вітражного розпису.


Підприємство розміщено в рубриках:
Ключові слова:

витражи блокноты клей магазин канцтоваров портфель ручки краски тетрадь альбомы бумага бумага для печати бумага для факса бумага офисная дневники еженедельники карандаши кнопки корректор ластики линейки маркеры ножницы папки подарочные настольные наборы резинки для денег ручка гелевая ручка шариковая ручки parker ручки regal скобы для степлеров скотч скрепки степлеры стержни тетради точилка файлы зошити купить канцтовары канцтовары оптом продажа канцтоваров школьная тетрадь сувениры подарки витражи изготовление витражи картинки витражные рисунки подарки витражные краски витраж мольберты холсты краски акриловые краски масленые краски акварельные акриловые краски акварельные краски интернет магазин канцтовары для детей Ника Ніка роспись стекла пластилин канцтовары триноги интернет-магазин белоцерковский интернет магазин