09100, Україна, Київська область,
м. Біла Церква вул. Я. Мудрого, 38/12
(063) 562-00-79, (096) 114-43-65
дивитися на карті
 
Slide 1Slide 1Slide 1Slide 1Slide 1Slide 1
Example Frame

Головна

Магазин канцтоварів «Ніка» - це канцелярський магазин в м. Біла Церква. Відвідавши його, ви будете приємно здивовані величезним вибором товарів. У нас ви зможете знайти цікаві канцелярське приладдя для дому та офісу, від олівців та ручок до різних матеріалів для вашого хобі, таких як квіллінг, декупаж, кракелюр та інших.

Біла Церква - місто, в якому використання канцелярського приладдя не тільки може, а й має щодня дарувати емоції, дарувати натхнення. Якісні канцелярські товари - це завжди імідж, що створює репутацію і дизайн на грані мистецтва. Ми давно співпрацюємо з нашими постачальниками і можемо гарантувати вам вищу якість товару.

Відвідайте магазин «Ніка» в Білій Церкві, і ви обов'язково знайдете необхідні приладдя для офісу, установи, школи і дома - на будь-які потреби і смак, а наші менеджери завжди допоможуть і зроблять час покупки цікавим.


Ми пропонуємо:

 
Папір та вироби з паперу

Офісна і конторська робота, функціонування установ, тайм- менеджмент, такі невід'ємні складові навчального процесу, як написання рефератів і заліків, а також багато інших видів діяльності вимагають використання виробів з паперу.
 
Письмове приладдя

Письмове приладдя є необхідним атрибутом в будь-якому місці, де є робота з документацією. З самого дитячого садка освоюються ази рукописання, далі школа, інститут, улюблена робота і т.д.
     
Штемпельні приналежності

Кожна фірма і організація користується у своїй роботі унікальними штампами. Це свого роду візитки діловодства. Штамп повинен бути високої якості і нести актуальну інформацію.
 
Ділові подарунки

Якщо ви коли-небудь побуваєте в місті Біла Церква, то ви просто зобов'язані відвідати магазин "Ніка". Тут ви можете придбати подарункові товари на будь-який смак.
     
Канцтовари для навчальних закладів

У магазині канцотоваров "Ніка ", що розташований в місті Біла Церква, є в наявності безліч канцелярських товарів і матеріалів для Вашої творчості та роботи, які Ви завжди зможете купити по пріємлімой і приємною для Вас ціною.
 
Канцтовари для дітей

Магазин канцтоварів « Ніка » в Білій церкви запрошує купити якісні канцтовари для дітей! Канцтовари знадобляться в дитячому саду і в школі, в розвиваючих творчих гуртках і для занять з дитиною творчістю.
     
Живопис і графіка

Життя будь-якої людини так чи інакше пов'язана з мистецтвом. Але не кожна людина може реалізувати свої ідеї, іноді через відсутність у нього належних інструментів і матеріалів.
 
Розпис скла та кераміки

Розпис скла та кераміки відтепер доступний навіть у домашніх умовах. Вивчивши техніку нанесення тих чи інших фарб, Ви зможете втілити свою саму незвичайну задумку, для цього буде потрібно лише купити необхідні матеріали і набратися терпіння.
     
ХОБІ ТА ДЕКОР

Кожна людина шукає своє покликання. Незалежно від вашого віку, статі, принципів життя у більшості людей є захоплення. Дуже рідко хобі збігається зі сферою діяльності.
 
Рюкзаки, пенали, сумки, портфелі, ранці

Ми займаємося обслуговуванням техніки від найбільш відомих виробників і завжди готові надати Вам оперативну допомогу.
     
Приладдя для діловодства

У нашому комп'ютеризованому сучасному суспільстві все ж ніяк не обійтися без паперу. Документація на паперових носіях так само важлива, а іноді більш цінна. У роботі офісу, підприємства, компанії не обійтися без підручних приладь.
 
Канцтовари для офісу

Магазин канцтоварів «Ніка»в Білій Церкві запрошує Вас купити за привабливою ціною якісні канцтовари для офіса від відомих виробників.

Підприємство розміщено в рубриках:
Ключові слова:

витражи блокноты клей магазин канцтоваров портфель ручки краски тетрадь альбомы бумага бумага для печати бумага для факса бумага офисная дневники еженедельники карандаши кнопки корректор ластики линейки маркеры ножницы папки подарочные настольные наборы резинки для денег ручка гелевая ручка шариковая ручки parker ручки regal скобы для степлеров скотч скрепки степлеры стержни тетради точилка файлы зошити купить канцтовары канцтовары оптом продажа канцтоваров школьная тетрадь сувениры подарки витражи изготовление витражи картинки витражные рисунки подарки витражные краски витраж мольберты холсты краски акриловые краски масленые краски акварельные акриловые краски акварельные краски интернет магазин канцтовары для детей Ника Ніка роспись стекла пластилин канцтовары триноги интернет-магазин белоцерковский интернет магазин