(097) 998-65-35, (093) 515-80-65
дивитися на карті
 
Slide 1Slide 1Slide 1Slide 1Slide 1
Example Frame

Головна

Компанія «Алмаз» розташована в м. Біла Церква, пропонує своїм клієнтам широкий спектр послуг з алмазного свердління технічний отворів для монтажу різних комунікацій. Також у нас Ви можете придбати обладнання для систем кондиціонування і вентилювання побутових, комерційних і промислових приміщень.
 Для робіт з свердління використовується сучасне німецьке обладнання, що дозволяє добитися високої якості надаваних послуг, а також оперативності проведених робіт. До Ваших послуг тільки справжні майстри своєї справи готові якісно провести роботи будь-якої складності.

Обладнання для кондиціонування та вентиляції запропоноване нашою компанією , постачається від перевіреного виробника і пропонується за найвигіднішими у м. Біла Церква цінами.
 Ми запрошуємо подробней ознайомитися з нашими послугами, зателефонувати до нас або відвідати офіс у м. Біла Церква. Співпрацюючи з нами, Ви отримуєте послуги відмінно якості та прекрасну можливість вигідної  економії.

Ми пропонуємо: 

 
Алмазне свердління

Якщо в ході проведення яких-небудь монтажних робіт, виникла необхідність у свердленні отворів у м. Біла Церква Ви можете звернутися за допомогою до нас. Ми використовуємо сучасне німецьке обладнання і технологію алмазного свердління для роботи із самими різними матеріалами.
 
Кондиціонери

Компанія «Алмаз» спеціалізується на продажі, монтажі та технічному обслуговування кондиціонерів. Таким чином, якщо Ви задумалися про покупку кондиціонера для будинку або офісу, звернувшись до нас, Ви отримаєте всі необхідні послуги за вигідною ціною.
     
Енергозберігаюча вентиляція

Новим слово в технології вентилювання приміщення є енергозберігаюча вентиляція з використання рекупераційногое обладнання. Замовити розробку і монтаж подібних систем у м. Біла Церква можна звернувшись в компанію «Алмаз».
 
Теплові насоси

Теплові насоси - це поєднання сучасних технологій і природних ресурсів, що разом, дозволяє забезпечити високу економічність і необхідний рівень обігріву приміщення.

Підприємство розміщено в рубриках:
Ключові слова: