09100, Україна, Київська область,
м. Біла Церква вул. 50-років Перемоги, 135/01
(0456) 33-21-95
(073) 355-21-11, (096) 355-21-11
дивитися на карті
 
Slide 1Slide 1Slide 1Slide 1Slide 1Slide 1
Example Frame

Продаж обладнання

Ви хочете купити сучасне обладнання для приготування кави в м. Біла Церква? Тоді ми можемо запропонувати Вам найширший вибір сучасних каво машин та іншого обладнання від найкращих виробників.

Підбір обладнання

Ми допоможемо Вам провести підбір обладнання з урахуванням обраних параметрів і вимог. Асортимент обладнання великий і Ви зможете знайти те, що потрібно.

 
Установка, монтаж

Після покупки, фахівці нашої компанії допоможуть Вам зробити установку і монтаж вибраного обладнання. Установка проводитися максимально оперативно.

 
Налаштування

Після встановлення обладнання проводитися його настроювання. Від правильного налаштування залежить якість роботи і надійність обладнання, а значить довіряти подібну роботу, слід тільки фахівцям.

 
Навчання персоналу роботі і догляду за обладнання

Також у м. Біла Церква ми пропонуємо Вам послуги з навчання персоналу роботі і догляду за обладнанням для приготування кави та інших напоїв. Від кваліфікації персоналу в першу чергу залежить якість одержуваного напою.

 
Гарантійне і після гарантійне обслуговування

Для всього купленого у нас обладнання, виконуються послуги гарантійного та післягарантійного обслуговування. А значить, Ви зможете звернутися до нас при будь-яких неполадках і збоях в роботі обладнання, і ми швидко прийдемо до Вас на допомогу.

 

Для того щоб ознайомитись з асортиментом товарів і зробити замовлення ми запрошуємо Вас відвідати наш магазин. Купуючи обладнання для приготування кави, чаю та гарячого шоколаду у нас, в м. Біла Церква, Ви отримуєте надійного партнера, здатного запропонувати Вам вигідні умови покупки і безліч додаткових послуг.


Підприємство розміщено в рубриках:




Ключові слова: