09100, Україна, Київська область,
м. Біла Церква вул. Героїв Чорнобиля, 1б (навпроти 1 Піщана, 12)
(063) 791-66-07, (067) 271-05-06
дивитися на карті
 

Озеленення та послуги дизайнера

Для того щоб перетворити дачну ділянку і використовувати весь потенціал наявної у Вашому розпорядження землі, необхідно звернутися за допомогою до професійного ландшафтного дизайнера. Замовити послуги озеленення та дизайну ділянки, а також купити необхідні матеріали, можна звернувшись в садовий центр «Едем- Флора» в м. Біла Церква. Ми пропонуємо весь спектр послуг, ціна яких здивує і порадує Вас. У перелік послуг входять наступні роботи:

Передпроектні роботи

Передпроектні роботи, включають в себе пошук концепції дизайну, дослідження ділянки визначення найбільш відповідних рослин.

 
Проектні роботи

Проектні роботи - створення оригінального проекту ландшафтного дизайну, з урахуванням достоїнств ділянки і побажань замовника. Наш центр в м. Біла Церква, може запропонувати професійні послуги ландшафтного проектування від досвідченого фахівця.

 
Підготовка ділянки під проект

Підготовка ділянки під проект зводиться до обробки грунту, прокладки необхідних комунікацій і ряду чорнових робіт.

 
Реалізація проекту

Реалізація проекту з облаштування ділянки, після якої Ваша земля, перетворитися в сад мрії.

   

Ми завжди готові допомогти Вам у створення ексклюзивного ландшафтного дизайну. Ми підкажемо, які рослини варто купити, і запропонуємо послуги, ціна яких максимально доступна. Зателефонуйте до нас для того щоб обговорити замовлення і відвідайте садовий центр «Едем-Флора» в м. Біла Церква, для уточнення деталей замовлення.


Підприємство розміщено в рубриках:
Ключові слова: