09100, Україна, Київська область,
м. Біла Церква вул. Толстого, 32Б
(099) 186-49-39, (067) 219-94-04
дивитися на карті
 
Slide 1Slide 1Slide 1Slide 1Slide 1
Example Frame

Головна

Меблі в нашому будинку відіграють одну з найважливіших ролей. Тому ми з особливою ретельністю підбираємо їх в наш будинок або квартиру, щоб створити відчуття комфорту і затишку, доповнити стильний інтер'єр.

Одним з найважливіших критеріїв при виборі меблів, крім гарного зовнішнього вигляду, є їх якість. Особливу увагу варто приділити меблевій фурнітурі та інших важливих комплектуючих. Від правильного і вдалого вибору залежить довговічність використання і привабливий зовнішній вигляд.

Меблева компанія «Магніт» знає толк в хорошій якості - це і є її найголовніше і неухильне правило!

«Магніт» вже 18 років займається випуском матеріалів для складання меблів, пропонуючи вигідні умови продажу як в роздріб, так і оптом.

Широкий асортимент товару дає можливість кожному знайти щось відповідне для себе, незалежно від віку і соціального статусу. Враховані всі вимоги до матеріалів для комплектації меблів, які можуть виникнути у клієнтів.

Оптимальне поєднання ціни та якості! Максимально короткі терміни виконання будь-якого замовлення!

Готові зробити замовлення?
Телефонуйте за вище вказаними номерами!​


Ми пропонуємо:

 

Крайколичкувальні матеріали

Цільове застосування кромок надзвичайно важливо на етапі виробництва меблів, особливо, якщо мова йде про корпусні меблі. Крайку і пластики можна поділити на три групи, а саме: лицьову фурнітуру; з'єднувальну; пластикові комплектуючі. Практичне застосування кромки позитивно позначиться на експлуатаційних особливостях придбаних меблів, а також посилить її візуальний ефект.

Меблева фурнітура

Якісна фурнітура для кухонних меблів повинна мати місце не тільки в ресторанах і місцях громадського харчування, а й в кожному будинку. Її цільове застосування дозволить заощадити внутрішній простір шафи, а також забезпечить цілісність конструкції - впевнений хід висувних елементів, точне і моментальне закриття / відкриття дверець шаф.

Наповнення для кухні

Ви вирішили оновити вашу стареньку кухню і купити нові меблі? Заходьте в наш магазин і вибирайте. У нас прекрасне співвідношення ціни і якості. Ви залишитеся задоволені покупкою. Великий вибір за колірною гамою і дизайном. Ми обов'язково допоможемо вам визначитися що ж краще для вас підійде.

Освітлення для меблів

Практичність застосування штучного освітлення кухонних меблів ґрунтується як на посиленні візуального сприйняття, так і реалізації функціональної особливості - організація додаткового джерела світла. Варто відзначити, що в організації декоративного освітлення кухонного гарнітура використовують світлодіодні стрічки.

Розсувні системи

Необхідність використання розсувних систем може бути обумовлена, як стильовим, так і практичним рішенням - необхідністю економії простору. Варто відзначити, що розсувні системи представлені горизонтальним верхнім і нижнім профілем, направляючими, кріпильними елементами, шумо- і вібропоглинаючими стрічками, а також пересувним механізмом.

Стільниці

Для будь-якої господині не секрет, що для створення гармонійного естетично привабливого інтер'єру кухні вагомою є навіть найменша деталь. Переважно кожну деталь потрібно передбачати при підборі меблів в кухонну кімнату, і особливо стільниці, адже це найголовніша експлуатована поверхня на кухні.

Меблеві фасади

Необхідність використання меблевих фасадів може бути обумовлена зовсім різними причинами, починаючи від покрокової реалізації дизайнерського проекту, і закінчуючи бажанням приховати пошкоджену поверхню корпусних меблів. Особливою популярністю користується формений меблевий фасад з МДФ. Його геометрія ідеально покриває лицьові стінки меблів. У деяких випадках, крім фронтальної поверхні, фасад виходить і на бічну сторону.

Адреса:
09100, Україна, Київська область,
м. Біла Церква, вул. Товстого, 32Б

Моб.:
(099) 186-49-39
(067) 219-94-04


Підприємство розміщено в рубриках:
Ключові слова: