Slide 1Slide 1
Example Frame

Головна

А ви знаєте, що не тільки театр починається з вішалки і, щоб у будинку був затишок, одним ремонтом не обійтися? Поміняйте вікна, двері, перестеліть всі підлоги в Білій Церкві, але цього мало. Потрібна нова меблі.

 

Шафи-купе    

Шафи-купе, що дозволяють раціонально використовувати простір вашого житла. Завдяки безлічі секцій, приховують речі від сторонніх очей.

 
Кухонні меблі    

Всі меблі Біла Церква являє власного виробництва. Кухонні гарнітури не стали винятком. Підтримуйте вітчизняного виробника!

 
Спальні    

Спальні в Білій Церкві, володіють унікальним дизайном, винятковим комфортом, різноманітністю колірних рішень. Відмінна якість при доступних цінах.

 
Передпокої    

При маленькій площі передпокою, придбайте окремі елементи гарнітура або ж корпусні меблі. Прикрасьте стіну дзеркалом і додайте тумбу для взуття.

 
Столи    

Сучасність і класика переплітаються в цікавих рішеннях дизайнерів, при виготовленні комп'ютерних, журнальних столів, з натурального дерева.

 
Дитячі меблі    

Дитячі меблі Біла Церква випускає виключно з екологічно чистих матеріалів. Величезний вибір «дитячих» гарнітурів для будь-якого віку.

 
Стільці    

Про що ще не згадали? Звичайно ж, про стільці. У стилі модерн, в класичному стилі, або табуретки - вони повсюдно невід'ємний і незамінний елемент меблів.

 
Матраци    

Для хорошого сну і збереження здоров'я, спіть на ортопедичних матрацах. Пружинні блоки, з настилом з термопресований повсті і безпружинні. Вибирайте!

 

Нові меблі, як нове життя: повинні доставляти більше радості. Уже, саме по-цьому, скористайтеся послугами магазину меблів "Montegro" в Білій Церкві і купіть все найнеобхідніше. Висока якість обслуговування, консультації від професіоналів. Демократичні ціни. Швидка доставка з послугами вантажників. Якість на весь товар підтверджений сертифікатом.


Підприємство розміщено в рубриках:
Ключові слова: