(067) 323-95-23, (098) 920-42-47, (097) 101-09-10
дивитися на карті
 
Slide 1Slide 1Slide 1
Example Frame

Головна

Виробництво м'яких меблів в Білій Церкві, представлено багатьма фабриками. Але як знайти компанію, яка зможе гарантувати довговічність і безпеку вашої меблів?

М'які меблі "Brox" - це продукція від виробника за абсолютно «м'яким» цінами.

Ми гарантуємо екологічність і гіпоалергенність наших меблів.

М'які меблі (Біла Церква) - це кухонні куточки, великі і маленькі кути для кімнат, і дивани самих різних розмірів. Завдяки великому асортименту оббивних тканин, обрана вами модель ідеально впишеться в будь-яку кімнату.

Наші ціни вас неодмінно порадують, а якість здивує. Фурнітура від відомих виробників перевірених часом, турецькі та інші тканини найрізноманітніших категорій.

Будьте впевнені, що "Brox" - це максимально надійна і оригінальні м'які меблі. Біла Церква - місто де вас чекають і допоможуть вибрати відповідну саме вам меблі.

Ми пропонуємо:

 

Оптовим покупцям

Затишний диван, велике зручне крісло - ці речі асоціюються з відпочинком. Завжди приємно розслабиться сидячи в кріслі, або прочитати газету, лежачи на дивані. Ви завжди зможете придбати у нас меблі оптом, в Білій Церкві.
 
Дивани

У місті купити меблі при широкому її розмаїтті не просто. Так само і з мяких меблів, такий її різновидом, як диван. Біла Церква не виняток.
     
Мякі куточки

Вибір мяких меблів - важливий етап оформлення інтер'єру. Основою для реалізації різноманітних дизайнерських рішень є мякий куточок. Біла Церква - місто, в околицях
 
Кухонні куточки

До створення інтерєру в кухні краще підійти ґрунтовно, адже це «пункт», в якому Ви проводите значну частину дня. Акцентом тут стане кухонний куточок.
     
Ліжка

Кожна людина бажає комфортно відпочивати на своїй Ліжка. Компанія з виробництва мяких меблів "Brox" готова надати Вам цю можливість.
 

Підприємство розміщено в рубриках:
Ключові слова: