09100, Україна, Київська область,
м. Біла Церква вул. О. Гончара, 1а/42а
(050) 101-85-00
дивитися на карті
 
Ми пропонуємо: Фізична охорона


Головна

Забезпечення безпеки в наш тривожний час стоїть особливо гостро і актуально. Як показує практика, недбале ставлення в цих питаннях, в кінцевому підсумку, призводить до серйозних неприємностей і втрат.

Безумовно, правильним рішенням буде довіритися досвідченим професіоналам, які знають як забезпечити абсолютну безпеку і свободу клієнта і його майна.

Приватна охоронна фірма "Кобальт" Біла Церква вже більше 16 років надає найширший спектр охоронних послуг на всій території України. За цей час накопичений багатий досвід в вчиненні грамотних дій в екстремальних ситуаціях, збереженні матеріального майна, захисті життя та здоров'я клієнтів.

Основна діяльність фірми спрямована на надання послуг з охорони приміщень (Офісів, складів, аптек, магазинів), великих і дрібних підприємств (заводів, фабрик, аграрних комплексів), навчальних закладів та фінансових установ.

"Кобальт "в Білій Церкві - це професіонали високого рівня. Кожен охоронець має спеціальну фізичну та бойову підготовку, не має судимості, психологічно стійкий і надійний. Про це надаються спец. довідки.

Охоронці щорічно проходять переатестацію для перевірки рівня кваліфікації і в досконало володіють нормативно-правовою базою. Тому ми працюємо чітко, в рамках діючого законодавства.

У своїй роботі охоронна фірма "Кобальт" використовує сучасні технічні засоби і обладнання. Співробітники несуть службу в спеціальному одязі встановленого зразка з емблемами фірми.

Для організації фізичної охорони об'єктів (територій, підприємств) складається конкретна концепція (схема) найбільш зручна і безпечна для замовника.

Нам довіряють безпеку своїх об'єктів, майна і персоналу великі підприємства, установи та організації по всій країні. Доказом професіоналізму є подяки наших клієнтів і багаторічне постійне співробітництво.

Охоронна фірма "Кобальт" - перевірений і надійний гарант безпеки для вас і для вашого бізнесу!

Чекаємо Вас за адресою:

м. Біла Церква, вул. О. Гончара, 1а / 42а, оф. 303

Телефон для зв'язку: 8 (050) 101 85 00


Підприємство розміщено в рубриках:
Ключові слова: