23 января 2020, Чт | 05:29
В России учреждено п...
Все праздники сегодня
 


Новости
предприятий города

все новости
Добавлено: 14.01.2020
МЕНЮ PROSTO-smachno на 15.01.20 (0)
Добавлено: 13.01.2020
МЕНЮ PROSTO-smachno на 14.01.20 (0)
Добавлено: 13.01.2020
МЕНЮ "БУРЖУЙ" на 15.01.20 (0)
Добавлено: 12.01.2020
МЕНЮ PROSTO-smachno на 13.01.20 (0)
Добавлено: 12.01.2020
МЕНЮ "БУРЖУЙ" на 14.01.20 (0)
Добавлено: 09.01.2020
МЕНЮ PROSTO-smachno на 10.01.20 (0)


Акции
предприятий

все акции


Головна

ОВК - компанія, яка завжди на перше місце ставить якість і професіоналізм!

В області систем мікроклімату наша компанія займає лідируючі позиції вже протягом 15 років, так як має найширший асортимент кліматичного обладнання високої якості за відповідною ціною.

Співпрацюючи з нашою компанією, ви отримуєте наступні переваги:

  • Офіційну гарантію на все кліматичне обладнання.
  • Кваліфіковану установку майстрами, які мають відповідні сертифікати допуску.
  • Всі роботи виконуються за допомогою сертифікованого обладнання.
  • Можливість оперативного отримання роздільної і проектної документації.
  • Можливість замовити гарантійне і післягарантійне обслуговування і т.д.

Ми є підприємством, яке надає кваліфіковані послуги, починаючи від доставки і закінчуючи пусконалагоджувальними роботами.

Фахівці завжди мають при собі необхідні витратні матеріали, а також сучасні інструменти, що дозволяє виконати всі роботи по установці в найкоротші терміни. Ми беремо до уваги будь-яке побажання клієнта і готові приїхати незліченну кількість разів для вирішення тієї чи іншої проблеми, навіть в рамках індивідуального налаштування встановлених систем.

Таким чином, якщо вам належить пристрій системи кондиціонування, вентилювання або опалення, пропонуємо скористатися нашими послугами. Для задоволення попиту, на вибір представлено обладнання вітчизняного виробництва і закордонних брендів, наприклад, Daikin, McQuay, Fujitsu, Electra, Systemair, які відмінно себе зарекомендували на всіх об'єктах, де виконувалися роботи, а також мала місце активна експлуатація протягом двох або більше років.

Крім кондиціонерів для побутового використання, клієнтам пропонуються системи очищення і зволоження повітря. Їх градація проводиться за допомогою поділу на побутові та промислові моделі, які можуть використовуватися в поєднанні з вентиляційним обладнанням.

На всі роботи і товари діє спеціальна ціна. Чим більший обсяг замовлення, тим більша знижка очікує при формуванні кінцевої вартості. Підтримуються будь-які види оплат і зворотньої фінансової звітності.

Крім якості і привабливої ціни, вибравши саме компанію «ОВК», ви отримуєте оперативне проектування та влаштування системи мікроклімату, незалежно від обсягів робіт. Матеріальна база дозволяє одночасно реалізовувати без шкоди якості до 3-х повноцінних промислових об'єктів.

Якщо у Вас залишилися питання, звертайтеся до нас за консультацією, і ми з радістю допоможемо Вам розібратися у всіх нюансах, які Вас цікавлять.
Наш телефон:
096 165 1165

Ключові слова:
Відгуки

Нет отзывов

Оставить свой отзыв

Оставлять отзывы и комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
Войти | Зарегистрироваться
 
По вопросам размещения рекламы,
регистрации в каталоге предприятий,
созданию и продвижению сайтов
belca@belca.com.ua