Головна

Весільне агентство Пасаж вже більше 11 років надає свої послуги з оформлення та проведення весільних торжеств як у м. Біла Церква, так і за його межами. За цей час ми подарували радість багатьом людям і влаштували сотні святкових вечорів.

 

Весільне агентство Пасаж пропонує своїм клієнтам повний спектр послуг, починаючи від декорування залу і підбору весільного транспорту і закінчуючи проведенням виїзних церемоній. Завжди і скрізь ми прагнемо допомогти Вам влаштувати таке свято, що надовго залишиться у Вашому серці.

  

Ми займаємося прикрашанням весільних залів і використовуємо для цього найрізноманітніші аксесуари, живі квіти, повітряні кулі та інші декоративні елементи. Також, Весільне агентство Пасаж, організовує прокат весільного транспорту, від автомобілів бізнес класу, до кінних екіпажів і прогулянкових теплоходів, а також автобусів для гостей.

 

 

Весільна виїздна церемонія, підійде, якщо Ви хочете провести весілля не тільки в Білій Церкві, а й у навколишніх містах або з виїздом на природу. Ми проводимо церемонії в традиційному, народному або сучасному стилі. Якщо знадобиться музичний супровід для весілля, також варто звертатися до нас. Ми надамо будь-які весільні аксесуари, які не знайти в інших магазинах. Ми виготовляємо запрошення на весілля, команда дизайнерів Весільного агентства Пасаж складе або підбере той варіант, який сподобається Вам більше за все.

 

Наші послуги в м. Біла Церква користуються великою популярністю. Ми працюємо якісно, недорого і швидко. Наша допомога при організації та проведенні весіль дасть Вам можливість позбутися від суєти, що панує в дні підготовки свята.
 


Підприємство розміщено в рубриках:
Ключові слова: