09173, Україна, Київська область,
c. Сухоліси вул. Вокзальна, 1к
(098) 778-87-70
дивитися на карті
 
Slide 1Slide 1Slide 1Slide 1Slide 1Slide 1Slide 1
Example Frame

Головна

Ресторан «Старий Млин» в с. Сухоліси запрошує гостей для святкування весіль, днів народжень, корпоративів, сімейних свят та інших памятних дат!

До Ваших послуг: зал для банкетів, літня тераса, будиночки.

Вас приємно здивують оригінальний інтерєр в народному стилі, територія з невеличким озерцем, річечкою та водопадом, смачна українська кухня та страви на мангалі!

Атмосфера нашого закладу, привітний персонал, смачні та якісні страви, доступні ціни – все це налаштовує на гарний та незабутній відпочинок у Ресторані «Старий Млин»!

Ми працюємо щодня з 12.00 до 23.00

Білоцерківський р-н, с. Сухоліси, вул. Вокзальна, 1к

Тел.: (098) 77 – 88 – 770


Ми пропонуємо:

 

Банкетний зал. Інтерєр.

Старий Млин - це ресторан, який відрізняється від тих закладів, що ми звикли бачити у місті. Його інтерєр виконаний у народному стилі. Атмосферу доповнюють деревяні балки, розписані стіни, картини, глечики, вишиванки, бар у вигляді хатини з соломяною стріхою. Це налаштовує наших гостей на відпочинок від повсякденної метушні і дає змогу насолодитися затишним інтерєром ресторану.

Святкування весіль, днів народжень, корпоративів

Це важливі події в житті кожної людини чи колективу. Все має бути бездоганно, щоб, як говорять, було про що згадати. Якщо Ви підшукуєте місце для проведення грандіозного весілля, корпоративу або іншого свята тоді Вам до нас! Старий млин пропонує банкетну залу, яка вміщає до 120 чоловік.

Територія ресторанного комплексу

Територія ресторану «Старий Млин» утопає в зелені, що створює особливу атмосферу для гостей і налаштовує на приємний та незабутній відпочинок. А декоративні водоспад, річка та невеличке зариблене озерце, яке можна споглядати годинами, допомагають забути про всі буденні проблеми. Та головною окрасою все ж є сам дерев'яний млин з підсвіткою, який височіє на території ресторанного комплексу.


Підприємство розміщено в рубриках:
Ключові слова: