09100, Україна, Київська область,
м. Біла Церква вул. Героїв Небесної Сотні, 2А
(067) 405-82-09
дивитися на карті
 
Slide 1Slide 1
Example Frame
Ми пропонуємо: День народження, ювілеї


Головна

Розважальний комплекс "Шоколад" у Білій Церкві - модний і позитивний заклад, місце яскравих паті. У клубі відзначають веселі свята, виступають відомі діджеї. Щотижня тут хітова програма і можливість прожити вихідні на 100%!

Тон уікенду задає вечір п'ятниці, не зволікайте, щоб познайомитися з РК "Шоколад". Біла Церква, нічний клуб в якій став улюбленим місцем відпочинку - молодіжне місто. Для молоді, клубом Сhocolate, створена нова культура вільного часу.

Гостей чекає вибух адреналіну в боулінгу, барі і в нічному клубі РК "Шоколад". Боулінг на 6 ліній дасть заряд драйву для веселої компанії. Після підрахунку підсумків, радимо насолодитися несподівано оригінальними коктейлями в барі РК Chocolate. Ресторан, нічний клуб з ефектною світло-аудіо системою, караоке - це сучасна філософія відпочинку, яку створив РК "Шоколад". Біла Церква - студнческій місто, і ціни в Шоколаді підходять навіть студентам.

Тисячі постійних друзів завоював клуб "Шоколад". Біла Церква - юне місто, де у жителів майбутнього немає бажання нудьгувати і скаржитися. Замовляйте столик і оціните позитивний сервіс клубу Шоколад!


Підприємство розміщено в рубриках:
Ключові слова: