09100, Україна, Київська область,
м. Біла Церква вул. Піщана, 5 (р-н ринку)
(098) 541-11-02
дивитися на карті

Головна


Батьки знають, що вибираючи дитячий одяг , перш за все, варто орієнтуватися на її якість. Адже одяг для малят повинен не просто добре сидіти і виглядати, він повинен не затруднювати рухи під час дитячих ігор, не містити небезпечних барвників та інших добавок. Такий одяг є в магазині дитячого одягу Моя зайка, на полицях якого можна відшукати продукцію від відомих і менш іменитих брендів.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

У найширшому асортименті представлена різна продукція для дітей, серед якої комплекти на виписку , комплекти на хрестини , а також всесезонний дитячий одяг. Біла Церква дає споживачам найширші можливості вибору дитячих товарів, але батьки, які розуміються на якісних речах завжди звертаються до нас.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

У нас є будь-які різновиди дитячого одягу, для будь-якої пори року. При цьому, ми намагаємося підбирати продукцію від брендів, ща зарекомендували себе з кращого боку. При цьому, ціни на одяг прийнятні і серед пропонованих варіантів, знайдуться вироби розраховані на будь-який бюджет. Приходьте в магазин дитячого одягу Моя зайка, якщо потрібен якісний і доступний за ціною дитячий одяг. Біла Церква - місто, де живе багато щасливих батьків, які звикли вибирати для своїх дітей найкращі речі, і багато з них купують дитячі речі саме у нас.

 

 

У нас можна знайти одяг для самих маленьких , а також комплекти на виписку, комплекти на хрестини та інші товари для малюків . Наші продавці завжди готові підказати Вам який одяг варто вибирати. Магазин розташований і обставлений таким чином, що вибір покупок, перетворитися для Вас і малюка в цікаву прогулянку. Приходьте до нас, якщо потрібно одягнути вашого малюка, у нас є гарний і якісний дитячий одяг. Біла Церква - місто, де ми хочемо допомогти Вам в турботі про Ваших дітей і пропонуємо дитячі товари на любий вибір.

 

 

 


Підприємство розміщено в рубриках:
Ключові слова: