(044) 353-78-04
(097) 862-47-06, (099) 079-77-75
дивитися на карті
 
Slide 1Slide 1Slide 1Slide 1Slide 1
Example Frame

Головна


Компанія «Здоровий побут» працює з 2007 року і є лідером у сфері послуг, які надає. Звертаючись до нас - Ви звертаєтеся до професіоналів своєї справи.

Компанія «Здоровий побут» виробляє високоякісні пухові вироби та постіль під власною торговою маркою «Здоровий побут» , а також пропонує широкий перелік продукції з холлофайбер , виробництва Заводу нетканих матеріалів «Термопол-Москва» власник ТМ Холлофайбер ® .


Наші товари

пухові вироби

якісні пухові подушки й пухові ковдри, на основі натурального наповнювача
детальніше →
постільна білизна

постільна білизна з сатину, бязі і полікотону власного виробництва детальніше →
махрові рушники

Компанія «Здоровий побут» пропонує широкий асортимент махрових рушників власного виробництва
детальніше →
декоративні подушки

Декоративні подушки є сучасним елементом декору, який підкреслює індивідуальність квартири, надає їй обжитий вигляд і затишок. детальніше →
вироби з холлофайбер

Холлофайбер екологічно чистий, нетоксичний матеріал, не викликає алергії, що дозволяє використовувати його в якості наповнювача для ковдр, подушок і матраців.
детальніше →


Наші послуги

реставрація подушок, ковдр і перин

заміна напірника, дезінфекція, очищення пера
детальніше →
хімчистка килимів та м'яких меблів

хімчистка ковроліну оббивки диванів, стільців, подушок, пуфів, крісел і матраців детальніше →


Кожна річ у Вашому домі, будь-то меблі, килимове покриття або постільні приналежності потребують правильного догляду. Це дозволяє з одного боку отримати максимум задоволення від використання цих предметів, а з іншого - значно продовжити термін їх експлуатації.

Відомо, що правильний догляд за меблями, оздоблювальними матеріалами і покриттям підлоги дозволяє продовжити їх термін експлуатації на 30-40%. Тому, економічно вигідніше регулярно доглядати за предметами інтер'єру, ніж міняти їх кожні 1,5 - 2 роки.


Особливо важливо утримувати в чистоті ті речі, які тривалий час перебувають у безпосередньому контакті з нашим організмом: м'які меблі, подушки, ковдри, матраци.

Їх рекомендують чистити як можна частіше і по можливості довіряти цю роботу тільки професіоналам, оскільки вони володіють необхідним обладнанням, а також використовують для цього якісні та безпечні для здоров'я чистячі засоби.

В нашій компанії чистка килимів та меблів виконується з використанням професійного устаткування «EDIC» і сертифікованих хімічних препаратів «CHEMSPEC» виробництва США.

Підприємство розміщено в рубриках:
Ключові слова: